Şiir akademisi logo
Şairler Şiirler menü Öyküler
Fakir Baykurt Öykü Yarışması - Sarıyer Belediyesi Fakir Baykurt Öykü Yarışması sonuçlandı - Tanpınar Şiir Yarışması’nda Sonuçlar Açıklandı - 9. Aşık Mahzuni Şerif Beste Yarışması başlıyor - Dicle Koğacıoğlu Makale Ödülü 2017 - Bornova Belediyesi Şiir Yarışması - GİO 2017 Roman Ödülü - Sunullah Arısoy 2017 Şiir Ödülü Hüseyin Atabaş’ın - Gençlerden Atatürk'e Mektup Yarışması - "Attila İlhan Edebiyat Ödülleri" başvuruları başladı -

Serkan ÖZER

Serkan ÖZER Şiirleri İçin Tıklayın

 

SERKAN ÖZER

( 1981 Hekimhan/Malatya- )

1981 Malatya Hekimhan doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Hatay'ın Samandağ ilçesinde tamamladım. Üniversiteyi Çanakkale Onsekiz Mart Üni.de Sınıf Öğretmenliği okuyarak bitirdim. Yüksek Lisansımı Eğitim Yönetimi ve Denetimi Alanında yaptım. Bir süre Sınıf Öğretmenliği yaptıktan sonra İstanbul Başakşehir’de bir devlet okulunda halen yöneticilik görevi yapmaktayım.

Üniversite yıllarında arkadaşlarla çıkardığımız Çekçeko adlı fanzinde şiirlerimi yayımladıktan sonra ilk şiirim 2003 yılında Nikbinlik dergisinde yayımlanmıştır. Daha sonralarında Varlık, Akatalpa , Yarabandı, Budala, Eliz Edebiyat, Çini Kitap,Şiirden, Islık, Kaçak Yayın, İspinoz, İmlasız, Bireylikler, Mühür, Taflan, İmgelem Çocukları, Lacivert, Üvercinka,  gibi dergilerde şiirlerim yayımlanmıştır. Şiirlerim şiir yıllıklarında da yer almıştır.

2003-2004 yıllarında Yarabandı adında arkadaşlarla kısa süreli de olsa bir dergi çıkarma deneyimim oldu.


2020 yılında Koş Kişot adlı kitabım çıkmıştır.

 

 

 
Şiirakademisi ticari amaç gütmediği için ürünlere telif hakkı ödemez. Ürünlerin telif hakkı yazarına aittir.
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası uyarınca, ürünler site yönetiminden ve yazarından izinsiz kullanılamaz.  
Bebek Giyim - Toptan Oyuncak - web tasarım
Şiir Akademisi - Ana Sayfa