Şiir akademisi logo
Şairler Şiirler menü Öyküler
Fakir Baykurt Öykü Yarışması - Sarıyer Belediyesi Fakir Baykurt Öykü Yarışması sonuçlandı - Tanpınar Şiir Yarışması’nda Sonuçlar Açıklandı - 9. Aşık Mahzuni Şerif Beste Yarışması başlıyor - Dicle Koğacıoğlu Makale Ödülü 2017 - Bornova Belediyesi Şiir Yarışması - GİO 2017 Roman Ödülü - Sunullah Arısoy 2017 Şiir Ödülü Hüseyin Atabaş’ın - Gençlerden Atatürk'e Mektup Yarışması - "Attila İlhan Edebiyat Ödülleri" başvuruları başladı -

Serap ERDOĞAN

Serap ERDOĞAN Şiirleri İçin Tıklayın


Serap ERDOĞAN (1975-   )

1975'te Ankara’ da doğdu. İlköğrenimini Yozgat ve İzmir’de, orta öğrenimini İzmir Namık Kemal Lisesi’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Edebiyat fakültesi Sanat Tarihi Bölümü’nden mezun oldu. Seslendirme ve metin yazarlığı yaptı. Çeşitli radyolarda şiir başta olmak üzere sanat içerikli birçok radyo programını hazırladı ve sundu. Şimdilerde Ankara’da öğretmenlik yapıyor ve şiir çalışmalarını burada sürdürüyor.

Şiirleri ve yazıları Dize, Varlık, Yasak Meyve, E, Kül, Düşlem, Öküz, Mozaik, Uç, Edebiyat Ve Eleştiri, Kavram Karmaşa, Poetik’us, İnsan, Bahçe, Şiir Odası, Düşeyaza Edebiyat, Wesvese, Ünlem, Hayvan, Taflan dergilerinde yayınlandı.

Yapıtları:
Anıtanrıça (Mayıs Yayınları-Arkadaş Z.Özger Şiir Birincilik Ödülü)
Kamaşma ((SES Yayınları-Sağlık Emekçileri Sendikası Şiir Birincilik Ödülü)

Ödülleri:
1998 Arkadaş Z.Özger Şiir Ödülü -Birincilik - / Anıtanrıça ile.
Sağlık Emekçileri Sendikası Şiir Ödülü - Birincilik -
 
Şiirakademisi ticari amaç gütmediği için ürünlere telif hakkı ödemez. Ürünlerin telif hakkı yazarına aittir.
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası uyarınca, ürünler site yönetiminden ve yazarından izinsiz kullanılamaz.  
Bebek Giyim - Toptan Oyuncak - web tasarım
Şiir Akademisi - Ana Sayfa