Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > GENEL KONULAR > Genel Konular

Seçenekler Stil
Alt 22-03-2015, 04:37
zinayde zinayde isimli üye şimdilik offline konumundadır

zinayde - MSN üzeri Mesaj gönder

merhaba
evet , yaşamak gibi sevdiğim evet kelimesi ve sizler gibi sevdiğim sevdiğim ve ve ve ve ki.
çocukluğum güzel geçti. ve çocukluğumdada zaman zaman sıkıntılar olduysada güzel geçti çocukluğum. çocukkende kokaktım şimdi olduğu gibi. ve her zaman herşeyden kokarak yaşadım , onun için korkuyu iyi bilirim. mersin genelevine çok gittiğim zamanlardada korktum ordaki mafyalardan vve senden ve sizlerdende korktum.

acılar çektim üniversite yıllarımda. izmirde bucada buca eğitim fakültesi.
hep neden oldu biliyormusunuz. içe kapanıklığımdan. içe kapanıklığımdan.
konuşmamamdan susmamdan ve korkmamdan.

ve yaşamak gibi sevdiğim sizler ve veve ve ve ve ve ve ve vev veve veveve.

şimdi yaş kırk oldu ve geçmişe dönüp bakıyorum da bazı şeyler var. biraz namaz kılmışlığım var yazılarım var annem var ve duygusal oluşum var.

şimdi elde ne var diye sorarsan : maaşım var rabbim var ailem var iyi insanlar var hisssetiklerim var ve bazı şeyler daha var.

ilker gören 2015 mersin
Alt 22-03-2015, 07:14

merhaba
nasılsınız iyimisiniz. kendi keyfinde kendi aleminde mi ne dersin : bazı kederler var ki orada dursun kendiliğinden ve vakit varken insan kendi olsun kederlere. ve diyeyim ki kederler için bırakılan bir yaşam, hazır gelmişken dediğim bir ölümden daha iyi.

ne diye daha iyi . çünkü sen de biliyorsun ki yaşam insanı bazı açıklarından yakaladığı zaman.bazen diyorum ki keşke bu dünyaya bir daha gelseydimde allaha inanmasaydım diyorum. o zaman belki.

annende var diyor sesler. annende var diyor sesler.evet annem.

elbette. evet yaş kırk oldu ve veve.

ilker gören 2015 mersin
ilker gören 2015 mersin
Alt 22-03-2015, 07:25

merhaba
zıt gitme diyor. ve ben de diyorum ki hayat belki senin bildiğin gibi olan bir hüzünden daha çok acı bana ama o acı belki de bir defa daha diyen için ölümden daha beter bir allah.

ve orda allahın yanında duran insanlar için söylenen söz ve hüzün ,eğer sen de birazcık olsun yaşamak yapmıyorsa sen kendin olmamalısın acıya. çünkü acı da bir yerden sonra sana yaşamın yalın halini anlatacaktır kederden.

ve yaşamak diyorum sana ve allah diyorum sana. ve sana allah yar ve yardımcın olsun diyorum ve sana allah yar ve yardımcın olsun diyorum.

ve yarınlar için bir şeyler söylediğinde , kendin için olsa bile , bil ki sen yine aynı acıyı kendine sen yapacaksın. oysa sen de bilirsin ki, sen ve acı kendin olmadığın için biz demeyecektir mutluluğa.

ilker gören 2015 mersin
Alt 22-03-2015, 07:50

merhaba
evdeyim. şu an ve moralim bozuk. ama yinede beterin beteri var deyip allaha şükrediyoruz. kahvaltı hazırlığı yapılıyor şu an evde ve ben bildiğiniz gibi. az evvel dışardaydım ve fırından bir somun ekmek alıp katıksız yedim. ama şimdide kahvaltı edeceğim. bu şizofren beni yedi bitirdi biliyor musunuz ama beterinde beteri var deyip halimize şükrediyoruz işte.

son üç senem yada iki senem yada bir senem nasıl geçti. para harcamakla geçti. ve sıkıntılarla geçti ama dediğim gibi. ama gerçekleride yazmak lazım.
son üç senemden dersler çıkarmalıyım diyorum kendime ve ve ve ve.

sağlıyım iyi mi. idrar sorunu var ve kulak eskisi gibi dutmuyor ve tansiyon var ve şekerde çıkar diye korkuyorum.

evet sağlığım nasıl . evet sağlığım ve ruh sağlığım. ayrıca beu şekilde.

belki de bu yüzden değil mi diye sordu kadın ve adam. ve ve ve ve ve ve vev ve vev ve veveve.

ve ve ve ve ve ki. ve şey ki ve şeycik ki.şeysi, şeyse, şeysen, veya veya veya.

insanlar orada duruyorlardı ve ben yanlarından geçerken ve ve ve.
ne diye yaşanacak ki acı ve ahmet kayanın dediği gibi , acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde ve hasan hüseyin korkmazgil ve sen ve sen ve sen ey hayat.

bu aralar aşkın nur yengiyi seviyorum ve aşkın nur yengiye aşığım. ve şimdiye dek yazdığım bütün yazıları ona armağan ediyorum ve burdan hazal kıratından bi halini hatırını sormak istiyorum.

gerçekten şu an için. neyse. bir daha olmaz. ama elimde değil ne yapayım.

ilker gören 2015 mersin
Alt 22-03-2015, 07:56

merhaba
sizlerden eski günlerin hatırına bir şey isteyeceğim : lütfen, hatırım için aşkın nur yenginin sevgiliye bisimli şarkısını bir dinleyin. dediğim gibi aşkın nur yengi sevgiliye.

not : bir keresinde aşkın nur yengi şehrazat falan işte televizyonda konuşuyorlar. ve bir ara aşkın nur yengi şehrazata dedi ki , şehrazat abla ne düşünür bilmemde dedi ve o an şehrazat dedi ki aşkın nur yengiye. bana abla deme dedi. bunuda anlatmak istedim. neyse.

dediğim gibi aşkın nur yengi sevgiliye. aşkın nur yengi. sevgiliye.

ilker gören 2015 mersin
ilker gören 2015 mersin
Alt 22-03-2015, 08:06

merhaba
nasılsınız iyimisiniz. ve ve ve ve ve ve.
keder ki ve keder ki ve keder ki : insan ve insan ?

şimdi bana zaman zaman soruyorlar : ne diye yaşayacağız diye ?
ben de onlara diyorum hep bir yerlere gitmekle gitmemek arasındaki durağa gidin ve orada bir adam var. ona sorun o soruyu diyorum.

ve acılar işte ve acılar işte ve acılar işte. oysa hüzün de vardı değil mi suece. hüzünde vardı değil mi.

suece ne düşünüyorum biliyor musun. ağlamayı düşünüyorum. zaten bu dünyada yapılacakta bir şey kalmadı. inan buna. sen beni anlıyorsun biliyorum ve ve veve ve.

hiçbir hayat allaha şüktermeden yaşanmıyor diyor ama bazı acılar var ki insandan allaha allahdan insana koskaca bir hiç . ( kimse değil deme bana o dediyse seni isimli filmden alınmıştır. )

ilker gören 2015 mersin
ilker gören 2015 mersin
Alt 22-03-2015, 08:09

merhaba
dediğim gibi, allah yar ve yardımcınız olsun ve dediğim gibi allah yar ve yardımcınız olsun.

şu an evdeyim ve kahvaltımı ettim. odamdayım ve sandalyedeyim. masadayım. bilgisayarın uğultusu var şu an odada ve ben gülüyorum yazdıklarıma ama bazen de.

gerçekten bir gün ölüm gelecek ve hepimiz bi şekilde gideceğiz. ne diye gideceğiz ve ve ve ve ve.

ilker gören 2015 mersin
ilker gören 2015 mersin
Alt 22-03-2015, 16:25

merhaba
evdeyim şu an ve son üç senemi düşünüp hayatımdan dresler çıkarmak istiyorum ve ve ve. az evvel dışardaydım ve şöyle bir dolaştım. mersin güzel yer . erdemli daha güzel bir yer. erdemli sahil güneş insanlar falan ve yaşamak.

ve bazı durumlar var hayatta ve bazı durumlar var.
dediğim gibi allah yar ve yardımcınız olsun.

ve bazı yaşamlar ve ağlamalar ve ağlamalar ve isyanlar ve sesler ve gelip gitmeler. bu aslında zaman zaman yazdığım nereye dek gideceğiz ki lafından daha saçma bir şey yok biliyor musunuz. aptalca ve saçma. inanın buna. sizde biliyorsunuz ki.

ve ve ve ve ve ve ve ki ki ki ki ki ki ki.
şey ki, şeyse , şeycik veya şeyse veya şeysen ve şeykere veya şeytan ve yaşamak ve ağlamak gibi ve ve ve ve vev ve ve ve ve veve veve vev veve ve ki ki ki ki ki ki ki ki.

neyse ki ve ya öyle ki ve nihayet ki ve öyle ki veya neyse ki.

ve allah ki ve allah ki.

ve sesler işte gelip gidende veya veya veya veya veya.

ilker gören 2015 mersin
Alt 22-03-2015, 21:43

merhaba
bir daha de bana ey ses ve ey ses beni bir daha denemek aşk de kendine :
oysa ki yaşamak bir nedenin acısı değildi mutlulukta : bir nedenin acısı olan ikimizdik ayrılıkta : ( korkuyorum diye değildi o isimli filmden alınmıştır . )

çok oldu sevmeyeli bir kadından bir kadına. oysa çok olan acı, benden daha çok bir sendi mutlulukta .

kadın : sen sevmek gibi bir mutluluğu bana sorma. sorma ki ben sana aynı acıyı tekrarlamayayım kendimden.
adam : biliyorum kalbin kırıldı ben olunca sana. ama bil ki senden daha çok aşıktım ben yalnızlığa.

ilker gören 2015 mersin
Alt 23-03-2015, 05:38

merhaba. evdeyim ve sabahları erken kalkıyorum. niye bilmiyorum son iki senedir veya son üç senedir durum böyle.

geçenlerde gizli yüz filmine baktım. sanırım ömer kavur orhan pamuk filan.
güzel bir film ama benim en sevdiğim filmler : muhsin bey, kırık bir aşk hikayesi, rock 1 ve 2 ve3 ve 4 ve 5 ve6 ve van damme aslan yürek ve şener şen çoğu filmi, ömer kavurun çoğu filmi, gibi ki ki ki ki : ve ve vev ve ve :

ve ve ve vev ve vev vev ve : ???

ve yaşamak gibi ve ölmek gibi ve ve ve ve : aşk niye sen de isimli filmden alınmıştır. ve aşk ben de mi isimli filmden alınmıştır.

gökyüzü şimdi daha çok sen ey istanbul isimli filmden alınmıştır.
istanbul istanbul. askerliğimi istanbulda yaptım ve esenlerde metris kışlasında. 8 ay kısa dönem çavuş olarak.

kadın : çok sevdim diyemem bazı yalanları ama senden daha çok üzüldüm yüzüne ?
adam : ama sen bir hiçsin ki senin bana verdiğin sözlerde. ve sen öyle bir yüzsün ki ben sana bir daha bakamam aynalarda ?

ilker gören 2015 mersin
ilker gören 2015 mersin

Seçenekler
Stil