Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > GENEL KONULAR > Genel Konular

Seçenekler Stil
Alt 14-05-2015, 11:30
zinayde zinayde isimli üye şimdilik offline konumundadır

zinayde - MSN üzeri Mesaj gönder

merhaba.
nasılsınız. ve merhaba gibi sevdiğim yaşam. oysa yaşam o oruspunun vajinasındaki bir yalan değildi. ve o vajinayı. evet.
sende biliyorsun aslında o kadının acısıdaki oruspuluğu. ve o oruspuluktur ki ve. ne diye hem sen veya o. yaşam değil mi .
veya aşk gibi sevdiğim.gerçek bir kadının vajinasının içindeki.
oysa yaşamda gerçektir. biliyorum gerçeğe zaman zaman sövüyorsun ama o işte. başka bir şey değil.
insanlar öldü ve ben insanların ardından. oysa bende ardında. oysa insan ve ardından. ardından uzun uzun baktığını biliyorum bende baktım bir zamanlar ardından uzun uzun. oysa diyorlar ki, kalçası ne büyüktü. zaten herşey o kalçada gizli değilmiydi.

ve fareler ve bok ve kusmuk ve irin ve burun boku ve sümük ve balgam.
sizde bilirsiniz ki en kötüsü balgamdır ama balgam.
hem ne diye balgam. çünkü sigarayı daha çok içsin diye.
çünkü oruspular bana dedi ki bir kersinde ilker sigarayı içmezsen ve balgamını bu dünyanın suratına tükürmezsen sana hakkımızı helal etmiyeceğiz. bende o günden beri ve.
hem. hem. hem.
yoksa yok işte. yoksa yok. buşuna arayıp durma. yoksa yok işte.oysa var biliyormusun nasıl var biliyormusun haykırarak ağlarsan var işte işte o zaman var ama haykırarak ağlaman gerekiyor.

ilker gören 2015 mersin
ilker gören 2015 mersin
Alt 03-07-2016, 00:28

söylediğim bir şarkı yok o kentte ve o kentte kadınlar söylediğim şarkı değil : ve ben gidiyorsam uzaklara ve uzaklar bana gidiyorsa : !!!

dediğim gibi orhan pamuk. benim türk edebiyatında en sevdiğim yazardır.ama orhan pamuğu sevmeyi bırakacağım. neden ilker , bırakacaksaın diye sorarsanız şöyle : çünkü o türkiyede yani benim çok sevdiğim türkiyemde hayatın içinde değil. evet, türkiyem diyorum , çünkü bu ülkeyi son bir aydır sevmeye çalışıyorum. evet, itiraf ediyorum; ben ak partiliyim, ve cumhurbaşkanımızı çok seviyorum.!!!

islamcımıyım, değil miyim bilmiyorum ama bu böyle. evet, bu böyle. gerçekten cumhurbaşkanımız bu ülkeye fazlasıyla hizmet etmiş bir insandır. haaa ufak tefek hataları olabilir ama. : !!!

bundan yıllar evvel anavatan partiliydim. ama şimdi ak partiliyim. ve ak partili olmaktanda gurur duyuyorum. dikkat ederseniz ilk defa siyasetten yazıyorum. !!! ilker gören.
Alt 04-07-2016, 00:50

merhaba
aslında aslının aslı derdi bir arkadaşım okuldayken. evet, isyan diyor ismet özel ama her zamanda isyan etmek iyi bir şey değildir. çoğu zaman şükretmek gerekir. evet, isyan hemen hemen her insanda olabilir ama şükretmekte fayda var. !!!

biliyor musunuz, kafam karmakarışık ve ben. ve ben aslında pek o kadarda mutlu değilim. ama beterinde beteri olduğu için halime şükrediyorum.

devam edelim. ne düşünüyorum : almanyayı, fransayı, hollandayı, belçikayı.
ve kainatı ve evreni. ???

ilker gören 2016 mersin
ilker gören 2016 mersin
Alt 05-12-2016, 11:53

evet, insan hayatını yazmalı bu satırlara ve bu sayfalara.
borçlarım var bazı yerlere.

sevgili özlem,
evet, bir şeyler ve bir şeyler için yaşamak. daha az evvel konuştuk seninle ve dediğim gibi bazı yaşamlar veya bazı yaşamlardan çıkan mutluluklar.

dediğim gibi yaşamak ve yaşamamak gibi.!!!

ilker gören 2016 mersin
Alt 29-06-2017, 23:15

merhabayın.
9. okuduğu kadarıyla insan olanın kaderi ve o kaderin insanoğlundaki yansıması.10. başka hayatlar var mı. başka yalnızlıklar var mı.11. abi, insanoğlunun ölümündeki sır perdesi ne zaman kalkacak.12. sence hayat neden sonuna doğru ağlarken, başa doğru gitmez. !!!

ilker gören 2017 mersin
ilker gören 2017 mersin. !!!
Alt 30-06-2017, 07:47

merhabayın.
9. suçlular orada değilse ve şimdi ben suçluysam annemle, o zaman yaşamak.10. yalansız bir kent istiyorum yaşamın alaveresinde.11. insanlar nerde acaba diyen ben için üç yaşamak söylendi : birincisi çok sevgili annem, ikincisi burada olduğunu bildiğim sen ve üçüncüsüde gidilen kent.12. sorun aslında yaşamakta değildi, sorun insan olmamaktaydı.13. nesine ağlayayım dediğim bu ülkenin solunda duran ben için şimdi daha kuş ilker deniyor.14. zamanlamın acısında seni ve seni öpmek ey sevgili geldiğinde.15. ben aşk adına yaşamaktan yanayım, yaşamak olmazsa aşk adına ben yanayım.16. siyah gözlerine beni de götür. nurullah genç.!!!

ilker gören 2017 mersin
ilker gören 2017 mersin. !!!

Seçenekler
Stil