Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-02-2012, 04:55
sibel eylul sibel eylul isimli üye şimdilik offline konumundadır

ancak bir kuş sonyazı karıştırırken bu kadar gürültü çıkarabilir
ayakkabımın bağcıkları koptu bir el atayım düşüncesiyle ha bugün ha yarın o da ne yandan yandan dikişleri de fırlamış ha bugün ha yarın ha gayret
yetişemiyorum...
bilim de epeyce ilerledi ve ilerlemeye de devam ediyor elbette bu her şeyi bilmek için iyi bir şey ben daha dna sütununa varmadan rna sütünu çözüp çözüp duruyor bir de gökkubbe ya da kemer de işte virüs virüs cancağızım
yetişemiyorum...
dna mı haha ha ha sen daha orada mısın hahayyy gna ile sentetikleş gülüm
iyonlaşmış radyoaktifle parçapinçik edeceğim seni
gurrrgurrrr böööhhhe guuuurr bunu ben değil benim de üzerime el basan gugugurruu gurular diyor
hııımmm dur bir geçmişe yolculuk edeyim bingbang sicim m eee ben daha sıfırdayım her şey olamaz bu henüz bitmiş değil çok çoook olasılık var reenkarnasyon ohhh my gad
gerçeği bilmek için tüm bu sorgulamalarım pardon yani ben razıyım eğer cehennemse bedenlenip dünyaya gelişim razıyım razıyım cezama
heheheeee muccuukkk sürünün bir sıra üstü kuantumu anlayana kadar yeni bir şeyler daha çıkmış olur bir de hayırlısıyla bu gurular olmasa...
cık cık cık ahanda burada bir şey buldum biliyorum biliyorum iyi ya da kötü diye bir şey yok
hihihi sen türkiye atom enerjisi kurumu sayfalarında mı dolanıyorsun yavruumm bari radyoaktif atıkların yerini gelecek kuşaklara aktarsalar da çocuklar arkeolojik araştırma yaparken hazine bulduk diye sevinmesinler
hııımmm petrol çağı bitttiii ama petrol çok ahanda bu kontörüm çek oradan aracımın deposuna hidrojen ...iyi iyi işte bu iyi
biliyorum biliyorum iyi ya da kötü yok zaman da göreceli madem zırzırdeli sıfırdayım gelecek için bu iyi bir şey de git
ıngaaa ıhıngaaa aguuuu ınnngaaa
yetişemiyorum...

dip dip not :hiçbir şiirsel niteliği yoktur pişiriyorum da o halde varım işte böyle bir şey...