Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2007, 17:50
hüseyin k. hüseyin k. isimli üye şimdilik offline konumundadır

hüseyin k. - MSN üzeri Mesaj gönder

Yabancı Bir Gecede Serbest Çağrışımlar

Giriş

zamanı artık farklı boyutlarda yaşayacağız.seninle bütünleştiğimiz anlam,çok gerilerdeki bende kalacak.sen sonsuz uzayın derinliklerindeki beni,haklısınki bir illüzyon sanacaksın.senigötüren gemi paylaştığımız anlamı fiziksel mesafenin doruklarına çıkaracak.biz istemesekte iştebu mesafenin esiri olacağız.biliyorum düşüncelerimizin arasındaki titreşimlersilinip yok olacak ve unutuluşun sınırında,yeni bir boyutta resmimiz yağmur damlası gibi asılı kalacak.ayrıntılarımızda yetmeyecek artık ayrıntısız bir düşün karanlığının dağılmasına.hoşçakal sevgili çocuk...zaman seni büyüten bir ninni olsa da senki zamansızlık boyutunda büyü.saatlerin dışında açan bir güle dön. bir çıkış olsun içindeki anın,dışına çıkman için kendinin.bil ki işte orada ben varım.tekrar buluşacağımız boyut oradadır işte...

1. seans

titreşim öldürüyor.ey yarasalar alçaltın bu anfinin sesini.günah, günahın gizlenmesi ,benliğin arka sokaklarına.suyla yıkandı suçlarım,gölgelerin kapladığı gömütlüklerde.senki dağların bağrındasın ey cehennem kılıklı zerdüşt.senki duymadığım seslerin kurbanı.haydi ver elini şimdi üst erdemin yıkılmış gönül köprüsüne.çık git sancılarımdan haydi.beni duymadığım yağmur seslerine bırak.o sönmeyen ateşin alevine ve ateşi besleyen yabanıl kadın ellerine.zamanın gelecek öznesi değilim ben. titreşim öldürüyor...ve öznesiz bir yaşam kalıyor geriye...