Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-05-2012, 07:10
sibel eylul sibel eylul isimli üye şimdilik offline konumundadır

- Sevgili Eylül ‘Sizsiz Kalmış Kimse ‘ hakkında ne düşünüyorsunuz ?
- Hahahahaa bir şey düşünmüyorum pardon biri bensiz mi kalmış bu önemli haberi akşam 7,30 haberlerine yetiştirmesi için menajerimi arayacağım izninizle şekercim bak şimdi çok çok üzüldüm.
- ‘Vatansız Kağıtsız Kalemsiz’ çalışmanız çok beğenildi hemen hemen tüm edebiyat ve magazin dergilerinde yayınlandı bugün ülkede kişiliğinizle gerek sanatsal gerek de politik çalışmalarınızla önemli bir yer meşgulediyorsunuz.
- Hıhıhı evet evet yayımlandı pardon yayınlandı hangisiydi yaaa her neyse şekercim eş dost sağ olsun var olsunlar bir selamımla hiç kırmıyorlar ayy onlar baştacı ne desem ki yaaani anla ayol ne kadar değerliler çok şükür aramızda hiç kırgınlık olmadı bugüne kadar.
- En son hangi kitabı okudunuz ?
- Şey adı neydi aayy hatırlayamıyorum facebook’da da etiketlemişlerdi yeni çok satılanlar arasında ikinciliğe oturmuş üç gün içinde büyük başarı vallahi herkese okumalarını tavsiye ederim .
- Hakkınızda yapılan eleştirilere ne diyorsunuz?
- Eleştiri mi o da ne ki yahu hiç duymadım çok yabancı geldi bana hangi dilden bu canımcım eee hakkımda yapmışlarsa iyi bir şeydir herhalde.
- İnsanların sizi bu kadar sevmesini popülerliliğinizi neye borçlusunuz?
- Ayyyy çok duygulandım ben de onları çok seviyorum inanın facebook’da fack feet foot bütün book larda onların paylaşımlarını beğenip twit geçiyorum kuzularııım benim.
- Bize değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz Eylül hanım.
- Lafı mı olur canım çok yaşa gülümsettin yüreğimize ve emeğimize sağlık ama değil mi?

(-Ahahaha pardon şekercim bak köşede möşede paylaşacaksan bozuşuruz ona göre ayy kimse bakmaz oralara manşet canım manşet isterim anlaştığımız gibi ben de şimdi nette paylaşayım bari.
-Ne demek abla sana ulaşmak bu kadar zorken hiçbir ücret de almadan iyi ki varsın çok yaşa.
-Tamam tamam canım şimdi bir yardım kurumunun davetine katılacağım aayy fotoğrafçıları aradı mı acaba sanat yönetmenim her şeyi de ben mi düşünmek zorundayım canım benim işim bu önce konuşurum aylar yıllar geçer ister uygular ister uygulamam kime ne eee ama düşünmesi de sizden herkes benim gibi üzerine düşeni yapsa bari.Aloo aloo Metiiinnn aşkolsun sana emiii boyun devrilmeyesi iki saniye önce gönderdiğim fotomu haaalaa beğenmemişsin? Alacağın olsun bak listemden çıkarmazsam seni! )