Şiir akademisi logo
Şairler Şiirler menü Öyküler
Fakir Baykurt Öykü Yarışması - Sarıyer Belediyesi Fakir Baykurt Öykü Yarışması sonuçlandı - Tanpınar Şiir Yarışması’nda Sonuçlar Açıklandı - 9. Aşık Mahzuni Şerif Beste Yarışması başlıyor - Dicle Koğacıoğlu Makale Ödülü 2017 - Bornova Belediyesi Şiir Yarışması - GİO 2017 Roman Ödülü - Sunullah Arısoy 2017 Şiir Ödülü Hüseyin Atabaş’ın - Gençlerden Atatürk'e Mektup Yarışması - "Attila İlhan Edebiyat Ödülleri" başvuruları başladı -

Sezgin ÖNDERSEVER

Sezgin ÖNDERSEVER Şiirleri İçin TıklayınSezgin ÖNDERSEVER (1984-  )

1984'te İstanbul’da doğdu. 2000 yılının başlarında Edebiyat ve Felsefe ile ilgilenmeye başladı. O yıldan bu güne; şiir, öykü, deneme, tiyatro gibi yazın çeşitleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.
Şu anda Antalya Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu - Seyahat İşletmeciliği- 4. sınıf öğrencisi.  Akdeniz Üniversitesi Basın ve Yayın Kulübü Yayın Organı -Paylaşım- isimli kültür ve edebiyat dergisinin bir yıllığına yayın yönetmenliğini üstlendi. Ayrıca Ses{s}iz edebiyat fanzininin de yayın yönetmenliğini yapıyor.

Yazıları ve şiirleri; Şairçıkmazı, Varlık, Bahçe Edebiyat Bülteni, Aynalar(sanal dergi), Bezirgan(sanal dergi), Anafilya(sanal dergi), Paylaşım, Ses{s}iz, Paylaşım, Olay (İngiltere’de çıkan Türk gazetesi) gibi yayın organlarında yayınlandı.
 
Şiirakademisi ticari amaç gütmediği için ürünlere telif hakkı ödemez. Ürünlerin telif hakkı yazarına aittir.
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası uyarınca, ürünler site yönetiminden ve yazarından izinsiz kullanılamaz.  
Bebek Giyim - Toptan Oyuncak - web tasarım
Şiir Akademisi - Ana Sayfa