Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > ANLIK YAZIM PAYLAŞIM > Çala/kalem

Seçenekler Stil
Alt 24-05-2006, 19:45
FulyaÇelikbilek FulyaÇelikbilek isimli üye şimdilik offline konumundadır

FulyaÇelikbilek - MSN üzeri Mesaj gönder

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Alan bulunur da bulunmaz at.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">At atabilirsen başındaki sevdayı[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<I style="mso-bidi-font-style: normal">sevdayı çeken bilir[/I]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">bilirim! su söndürmezse ateşi; yanar.[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yanmak nereye kadar?[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">nereye kadar uzanır ökçesinde bir su sesi yalnızlığın[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<I style="mso-bidi-font-style: normal">Yalnızlığın resmi çizilir mi?[/I]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Çizilir mi, sığar mı bu kadarkayıp dünyaya?[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Dünyaya meydan okunur mu sayfalarca?[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">sayfalarca yazılır mı acılar[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Acılardan nasıl kurtulup havalanır insan?[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">insan bir çift kanatla mı doğmalıydı?[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">doğmalıydı bu zemherir gecelere ay[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">ay büyürken büyümeliydi gizem[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">gizini güze emanet eder miydi hiç nisan bilseydi yanar küçülürken Ay[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ay örtünürdü bulutu gecenin ince gerdanlığıydı parlayan[/I][/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">parlayan yıldızlar sanrıymış hep.[/I][/B]
Hep ask miydi bizi kutsayan?<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]
Alt 24-05-2006, 22:59

bir önceki akademi/k dostumuzun kurduğu cümlenin son kelimesi ile başlayan yeni bir cümle kurmaya ne dersiniz?

örneğim: cümle 1) Ben bir şeker hastasıyım.

cümle2) hastasıyım o ela gözlerin.

3) gözlerindir beni benden alan.

tabiki takip eden dizeler bir şiir oluşturma çabası içinde de olabilir.

kolay gele..

Umut Ilke

Sayfa basligini buraya cekmekte yarar gördüm...[img]smileys/smiley1.gif[/img]
Alt 25-05-2006, 00:02
Süleyman Güner Süleyman Güner isimli üye şimdilik offline konumundadır

Süleyman Güner - MSN üzeri Mesaj gönder

Kutsayan ölüme sunaktı can
Alt 25-05-2006, 01:07
sebnem korkmaz
Guest

Can yangını perdeleyecekti aşkın sancısını

Alt 25-05-2006, 01:29
demet han
Guest

sancısını özledimvarlıkkrizinin
Alt 25-05-2006, 01:57

Krizinin sesiydihaykirislarin datin bulanask
Alt 25-05-2006, 02:05

aşk kustum, kızılcık şerbeti... dedim
Alt 25-05-2006, 02:33

dedim de yaktim dilimi sehvetin dilinde
Alt 25-05-2006, 02:47
peria
Guest

dilindi dibi dilimin, içinde kızgın bir kumsal, kumsala kusan denizim kızıl bir kuzgun..

(uyy, kendimi lacivert bir deniz anası gibi hissettim valla, pelte gibi denizgen çıkıpsize köşeli laflar çakacam diye.. tövbe tövbe..)
Alt 25-05-2006, 10:00

Kuzgun kadar masum, çakal kadar ince, yaşarız, insanız işte!

Seçenekler
Stil