Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > TANIŞMA - SÖYLEŞİ > Site İle İlgili Duyurular

Seçenekler Stil
Alt 03-04-2013, 13:54
admin admin isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Standart Eleştiri ve Yanıt Hakkı

Eleştiri ve Yanıt Hakkı

"Şiirakademisi Forum" bölümünde yayımlanan yazı ve eleştirilerle ilgili açıklamadır.

Forumlar, edebiyatseverlerin üye olduğu ve yazılarını özgürce yayımladıkları alanlardır. Bu alanlarda site yönetiminin tek tasaarrufu yazıların yerleşme düzenini sağlamaktır. Yazının içeriğine, konusuna müdahale etme yetkimiz yoktur. Ancak bir yazıda Küfür ve hakaret varsa o kısmın düzeltilmesini kaldırılmasını yazı sahibinden talep ederiz ve düzeltilmezse yayın kurulu görüşüyle arşive kaldırırız.

Eleştiri boyutunun dışına çıkmamış bir yazıya yönetim olarak müdahalemiz söz konusu olamaz. Eleştirinin ağır olması, haklı ya da haksız eleştiri olması tarafları ilgilendiren bir konudur. Eleştirilen kişinin yanıt hakkı vardır. Yönetimin görevi yanıt hakkının kullanılmasını kolaylaştırmaktır. (Kişi üye değil ise, gönderdiği yanıtı yazının altına eklemek, kendisi yanıt verecekse üyelik işlemlerinde ve yazı eklemede teknik destek vermek gibi.)

Geçmişte; siteye, site kurucusuna ve yöneticilere yönelik çok ağır ve haksız eleştiri ve yazıların hiç birisi kaldırılmamıştır.

Edebiyatseverlere duyurulur.

emre gümüşdoğan

siirakademisi.com
siirakademisi.net
siirakademisi.org
bizde mi. bunlar hepsi www.siirakademisi.com a yönlenmiş durumda mı?
Benim gördüğüm aksaklıklar:
Ana sayfada reklamlar;

1- Editörlerin tamamı değişecek.
Reklam:
1- Reklamları takip edemiyorum. Reklamları (fotoğraf ve hareketli banerleri) kumanda panelinden benim ekleyip çıkaracağım duruma getirirsen sevinirim. (Reklam siparişinde kredi kartıyla ödeme butonu koyabilir miyiz bunun için ne yapmak gerek.)
4- Siteye fotoğraf yüklenmiyor. Ana sayfa editörlerinden yükleme yapamıyorum.
Forumlar:

Genel:
siirakademisi.com
Ana sayfa:
Ana sayfada reklam alanları kumanda panelinden yönetilecek, mümkünse kredikartıyla ödemeli reklam hizmeti.
Kumanda paneli çalışır hale getirilecek.
Forum:
Yeni versiyonuna geçiş ya da yeni ve kullanışlı başka bir forum
Forumlara üye olmak isteyenler var ancak ben yapıyorum üyeliklerini. Kendileri üye olabilirse çok daha iyi olur.
Amatörce forumda ve kurmanci forumda şifre tarihi geçti diyor ve yeni şifreyi mail adresine gönderiyor. (Admin olarak bir giriş yaparsan sorunu anlarsın) Çok kişi bu nedenle giremedi ve amatör forumla kurmanci forum biraz hareketsiz kaldı.
Üç forumu birleştirmek, tek foruma aktarmak mümkün mü?
Dergi:

Haberler
Şiir takvimi
Yıllıklar
Güldesteler
Seçilenler
Yazarlar
Kitap listesi
Sağ içerik

Sayfa bölümü içeriklerin alt içerik ekleme düzenlşeme
ürün gönder de gönderilen yazıların formatı bozuluyorü

Alt 15-09-2014, 14:16
san_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
san_ san_ isimli üye şimdilik offline konumundadır

emre gümüşdoğan bu siteyi açarak edebiyatla amatörce uğraşan yazan çizen insanlara da önemli bir kapı açmıştır.
kendisine şükran sunarım.

Seçenekler
Stil