Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > TANIŞMA - SÖYLEŞİ > Tanışma - Söyleşi

Seçenekler Stil
Alt 26-01-2014, 21:44
Fevziye Şimdi Fevziye Şimdi isimli üye şimdilik offline konumundadır

Standart Merhaba!

Tüm şiir sevdalılarına merhaba. Aslında bu merhaba biraz geç oldu. Siteye 2012 yılında kayıt oldum. Hangi bölüme yazacağımı bilemediğimden Şiir sayfam kısmında bir başlık açtım. Fakat daha sonra açmış olduğum başlık altına bir türlü yazı ekleyemedim. Site yönetimine sanırım ulaşamadım ki bir yardım alamadım. Ara ara giriş yaptığımda yine aynı sorunla karşılaştım. Bugün tekrar denedim. Ancak alt kısımda yer alan mesaj ekle kısmına yazı ekleyebiliyorum fakat bu eklediğim yazılar tuhaf bir şekillendirmeye uğruyor. (Sayı ve yıldız şeklinde).
Yazı ekleme konusunda yardım alabilirsem güzel paylaşımlarda bulunacağımıza eminim.
Saygılarımla.

Fevziye Şimdi
Alt 27-01-2014, 11:48
admin admin isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Merhaba, hoş geldiniz.
Şiir sayfam

Yeni üye olan arkadaşlarımız ürünlerine “Sayfam” bölümünde ilk kez başlık açacakları zaman:
Şiirakademisi Forum --> Sayfam --> ürün türünü (şiir- öykü vb.) seçiyorsunuz --> Yeni konu --> Açılan pencereye ürünü yazıyor gönderiyorsunuz. (İlk iletiyi gönderirken ürünlerinize genel bir başlık adı vermelisiniz. Başlık adı İlk iletinin konu bölümüne yazılmalıdır.)

Sayfanıza yeni ürün ekleyeceğiniz zaman:
Şiirakademisi Forum --> Sayfam --> ürün türüne göre bize ait başlığı buluyoruz. (Başlık ilk sayfada yoksa sayfanın alt ve üstünde yer alan numaratör aracılığı ile diğer sayfaları kontrol ediyoruz.) --> Ürün sayfamızın altında “yanıtla” yazısını tıklıyoruz -->Açılan pencereye ürünü yazıyor gönderiyorsunuz.

Yazdığınız üründe düzeltme yapmak için:
Şiirakademisi Forum --> Sayfam --> ürün türüne göre bize ait başlığı buluyoruz. (Başlık ilk sayfada yoksa sayfanın alt ve üstünde yer alan numaratör aracılığı ile diğer sayfaları kontrol ediyoruz.)--> kendi sayfanızda düzenlenecek iletiyi buluyoruz altındaki düzenle yazısını tıklıyoruz--> Düzen (düzenle)yi tıklıyoruz (daha geniş boyutlu düzeltme için “gelişmiş”i tıklıyoruz.) ---> Düzenleme işimiz bitince “kayıt et” ya da “değişiklikleri kayıt et” butonu ile değişikliği yapıyoruz.

Başlık değiştirme:
Şiirakademisi Forum --> Sayfam --> ürün türüne göre bize ait başlığı buluyoruz. (Başlık ilk sayfada yoksa sayfanın alt ve üstünde yer alan numaratör aracılığı ile diğer sayfaları kontrol ediyoruz.) --> kendi sayfanızda düzenlenecek iletiyi buluyoruz altındaki düzenle yazısını tıklıyoruz--> İlk gönderdiğimiz iletiyi buluyoruz--> Düzen (düzenle)yi tıklıyoruz (daha geniş boyutlu düzeltme için “gelişmiş”i tıklıyoruz.) --> Açılan sayfada “Başlık” bölümüne yeni başlığı yazıyoruz ve değişiklikleri kayıt et” butonu ile değişikliği yapıyoruz.

Uyarı:
Her yazın türüne göre sadece bir başlık açabiliyoruz

Konuyla ilgili bilgilere aşağıdaki bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.
http://www.siirakademisi.com/forum/s...ead.php?t=1499

Format bozukluklarının önlenmesi için yazmadan önce sayfaya sağ tuş yapınız. Oradan kodlamaya geliniz oradan "unicode (UTF 8)" i seçiniz.

Gerek benden gerekse diğer yönetici arkadaşlarımızdan her zaman yardım isteyebilirsiniz.

Kolaylıklar diliyorum, anlamlı ve güzel paylaşımlara...

Seçenekler
Stil