Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > SAYFAM / Bir Emekle... > Şiir Sayfam

Seçenekler Stil
Alt 16-07-2007, 15:23
ibrahimsenturk ibrahimsenturk isimli üye şimdilik offline konumundadır

HAYATA ÜÇ NOKTA<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
Ruhumu kaplamışken derin bir acı,
Yalnızlığın kollarına mahkum etmişken
Yüreğimde ki bu nedensiz sancı,
Kimsesizliğim almışken elimden hayatımı,
Nefes alışım senin sevgine bağlıyken,
Nasıl sevebilirdim ki ben yaşamı?
Gidenlerin ardından
Döktüğüm gözyaşları vardı günlüğümde.
Her sayfasında farklı bir anı,
Her anıda da farklı bir acı.
Fakat dökülen gözyaşlarının hepsi aynıydı
Neden hayat beni bu kadar yıpratmıştı?
Oysa sevdaların en büyüğünü,
Dostlukların en güzelini yaşadım.
Ama şimdi,
Ne dostlarım kaldı,
Ne de beni deliler gibi seven kadın.
Ölümün saati de yaklaşıyor artık,
Zaman daraldı,
Beni de bekleyin dostlarım,
Önce eşimin yanına uğrayıp,
Sonra da size katılacağım.
Ama hepsinden önce,
Hayat defterimin son sayfasını doldurmalıyım.
Son sözlerimi söylemeliyim ona karşı,
Kalememin son damlasına kadar
Yazmalıyım yaşadıklarımı,
Son satırlarımda anlatmalıyım
Ölümün verdiği heyecanı,
Ve son üç noktayı noktayı koymalıyım,
Azrail alırken canımı...
İBRAHİM ŞENTÜRK
Alt 20-07-2007, 00:26

HAYALİMDEKİ KIZ ÇOCUĞU<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
Bugün bir kız çocuğu gördüm sevgilim
Tıpkı hayalimdeki gibi
Saçları sarı mı sarı
Gözleri maviydi.
Oturdum,
Saatlerce onunla oynadım
Bebeğini paylaştı benle,
Bir de evcilik oynadık birlikte
O kadar güzeldi ki,
Kıyamadım öpmeye...
İBRAHİM ŞENTÜRK
Alt 21-07-2007, 22:19

NOTUNUZ VAR<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
Kitapların arasında
Eskiden kalmış bir kâğıt parçası
Rengi safran sarısında
Belli ki gençliğimin bir hatırası
Günler geçerken takvim yapraklarında
Yaşam saklanır olmuş
Tozlu rafların arasında
Nedir zamanın bu korkusu
Nedendir geçen günlerin unutuluşu
Hatırlamaz olmuşken dünü
Kim hatırlar ki geçen yıl bugünü
Oysa sevdiğin kadına yazılmış bir şiir
Kaç yıl önce yazılmıştır kim bilir
O duyguyu bile hatırlamazken
Sadece bir kâğıt parçasında bulmak aşkı
Gençliği, yaşamı unutmuşken
Hayata tekrar sarılabilmek sımsıkı
Saat gece yarısını bir geçiyor
Ve bundan sonra yazacaklarım
Ölümün anlamını değiştiriyor
Çünkü yaşam
Saklamasını bildikçe
Seni yok olmaktan koruyor...
İBRAHİM ŞENTÜRK
Alt 22-07-2007, 23:33

SUSKUN GÜZELLİK<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
Oturmuş izlerken gökyüzündeki beyaz bulutları,
Güneş yeni doğuyor karşı dağın ardından,
Kayıkçılar kapatmışken kıyıları
Bir kız giriyor denize,
Yıkarak sol tarafta ki kayaları.
Saat daha altı bile olmadı,
Kim bu güneşi söndüren ışıltı?
Daha önce hiç görmedim onu buralarda,
Kimlerden ki acaba?
Hani böyle güzel kızlar uğramazdı buralara?
Yoksa çok mu içtim?
Sarhoş muyum ben hala?
Eminim, bu gördüklerim
Ne serap, ne de rüya.
Bir kız yüzüyor karşıda ki adalara,
Denizin tuzları kaplamış sırtını,
Güneş yükseldikçe,
Daha da parlatıyor saçlarını.
Böyle bir güzelliği görmüş olamam,
Görsem herhalde unutamam.
Kız denizden çıkıyor kayalıklardan,
Tanrım, bana doğru geliyor.
Yüreğim bir kuş misali çırpınıyor.
Merhaba diyorum,
O tertemiz yüzünü
Sadece bir kere öne eğiyor.
İsmin ne diyorum,
Gülen gözlerini, gözlerime çeviriyor.
İşte o zaman anlıyorum,
Bu güzel kız konuşamıyor...
İBRAHİM ŞENTÜRK
Alt 27-07-2007, 22:05

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal"> Seni Arıyorum Gökyüzünde<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Salıncağıma uzanmışım[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ay ışığını izliyorum bu gece de[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Bin bir renkli çiçekler içinde[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">O parlak ışıklar eşliğinde[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Bir de radyodan çalan o eski parça ile[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sanki hayalinle dans ediyorum[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yıldızların üzerinde,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sonra bir anda yerde buluyorum kendimi[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Kayan bir yıldız ile,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Elime uzatıyorum hayaline[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Olmuyor, tutamıyorum elini[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Çünkü kara bulutlar sarıyor seni de,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yıldızlar kayboluyor birer birer[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sonra kuru bir soğuk sarıyor bedenimi[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ve bir anda gözlerimi açıyorum[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yine uyuya kalmışım seni düşünürken,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Hafifçe toparlanıyorum[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Saat gece yarısını iki geçiyor[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Başımı gökyüzüne kaldırıp[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Gülerek yıldızları seyrediyorum,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">***8220;Acaba yeryüzüne inecek misin?***8221; diyorum[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">O güzel yüzlü meleğe,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sadece susuyor ve susuyor[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Arkasını dönüp, çekip gidiyor nedensizce,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Hiçbir açıklama yapmadan,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Arkasını dönüp, çekip gidiyor bir bilinmezliğe.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal"> İBRAHİM ŞENTÜRK[/I][/B]
Alt 28-07-2007, 23:29

TEK DUAM <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
Göremedim güzeli
Dünya gözünde
Sevemedim kimseyi
Şu yeryüzünde
Neredeymiş gerçek sevgi
Aşkı kim yaşamış ki
O da koca bir yalandı
Tıpkı zaman gibi
Kovalarken gündüz geceyi
Geçen saatler anlatırdı
Kavuşamamanın hikâyesini
Yıldızlar dinlerdi
Her gece dertlerimi
Ay ışığı silerdi
Gözlerimde ki kederi
Ben ne aşkı tanıdım
Ne de o güzeli
Ama tek duamdı
Sevebilmek karşıma çıkan ilk güzeli...
İBRAHİM ŞENTÜRK
Alt 06-01-2008, 00:11

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal"> SENSİZ BİR ŞİİR***8230;<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Olmayacak sevdanın peşinde kalbim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Bir kürek mahkumu gibi çaresiz,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sevda çöllerinde susuz bedenim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Gördüğü seraplar da bile sensiz.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Kimi zaman Akdeniz kıyılarında gözlerim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Denizin tuzlu suyunu bir güvercinle içiyor,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Kimi zaman sahra çöllerinde [/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sessizce fırtınalara boyun eğiyor.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yokluğun dünyanın yedi kıtasında sevgilim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Nasıl oluyor da dünyanın yedi harikası sensiz?[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ve ben bu dünyanın neresindeyim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Oysa dünya bile dönmüyor ki sensiz.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yokluğunda anlamını yitiriyordu tüm sözlerim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Duygularımın boynu bükük, kimsesiz,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Gecelerimde masum öpücüklerle yaşattığım meleğim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Güneşin her doğuşunda neden ayrılıyordu ki ellerimiz?[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Gözlerinin içinde saklı olan seni sevmiştim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sen, bir ömür geçirirken kendinden habersiz,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Varlığının bittiği yerde artık atmıyordu kalbim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Anladım ki, ben yaşamıyormuşum sensiz***8230;[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">*Bazen bir şiir bile anlatmaya yetmez onun yokluğunu, bu duyguyu gerçekten yaşamış kişiler bilirler ki, onsuzluğun satırlarda anlatılamadığını ve hiçbir sözcüğün o acıyı anlatamadığını... [/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal"> İBRAHİM ŞENTÜRK[/I][/B]
Alt 06-01-2008, 00:40

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal"> İZMİR DE SEVMEK<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Hafif bir müzik duyuluyordu[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yürüdüğüm sokağın hemen başında,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Kemanıyla bir genç duruyordu[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yaprakları dökülmüş ağacın altında.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Kordon ağlıyordu sanki[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Gencin kemana her dokunuşunda,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Çiğnenen kaldırımların öfkesi[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Bir küfür gibi çınlıyordu kulaklarda.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">İzmir aşkı çağırıyordu sessizce [/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Henüz batmakta olan güneşin ışıkları[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Gencin solmuş gözlerinde,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Eski sevdaları anımsatıyordu [/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Kaybolup giden körfezin derinliklerinde.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Kaç büyük sevda görmüştü bu şehir[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Kaç büyük ölüm, nedeni sevda[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ne kapanmaz yaraları kapatmıştı İzmir[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ne yaralar açtı kapanmayan bir daha.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Asansörü düşünürüm böyle anlarımda[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">O büyülü kent, masumca duruyor olur [/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sıcak bir çayın dumanları arasında karşımda.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sonra sevdiğim kızı görürüm körfezin üstünde[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">O bebek yüzlü meleği, içten gülüşüyle,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">İzmir***8217;in havasına karışan tenin kokusu[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Titretir bedenimi her ılık imbatın esişiyle.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ve imkansızlığını hatırlarım[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Bu şehre sahip olmanın,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yine bitmeyen sevginde kaybolurum.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sonra ise nefes alamam havasında,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Senin sevebilmenin imkânsızlığında boğulurum***8230;[/I][/B]
Alt 06-01-2008, 01:21

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal"> SONBAHARDA NEDENSİZ SEVMEK<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Bırakmıştı sevda ellerini uzaklarda[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Unutulmuş bu soğuk kış sabahında,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sevmek sözcüğü yankılanıyordu[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Cama vuran her yağmur damlasında.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Anlamsız bir gülümseme beliriyor[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ve sonra yaşlı gözler bulutların arasında,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Bir yaralı kuş, yalnız başına uçuşuyor[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">İçten gülüşümü yitirdiğim ufuklarda.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Solgun yapraklı ağaçların tepesinde[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sevginin rüzgarıymış meğer isyanla esen,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">İlk yağmurda dökülen yaprakların içerisinde [/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">En sarı olanıymış sevdadan acı çeken***8230;[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Böyle havalarda yüreğimin sıcaklığıymış[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Önümdeki camı aniden buharlaştıran,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Üşümüş parmaklarımla yazdığım isimmiş[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ufukta uçan kuşun gagasında taşınan.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Anladım ki, sevda yüklü bulutlarmış[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sonbaharı hazan mevsimi kılan,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Böyle havalarda nedenini bilmeden sevmekmiş[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Bir erkeği camın kenarında sessizce ağlatan***8230;[/I][/B]
Alt 06-01-2008, 23:38

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal"> SESSİZ AŞK YOLCULUĞU<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Dışarıda hava soğuk sevgilim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yüreğini açıp ta dolaşma caddelerde,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Bir gören olursa ben ne derim[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ne derim seni sordukları zaman geceye.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Söylenenlere bakma sevgilim,[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sen olduğun zaman gecelerimde[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Gözüm onları görmez ki[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Senden başkasından bana ne.[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">O on iki on beş otobüsünde[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Uzaktan izlerdim gülüşünü[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ve beni bitiren soru içimde[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">***8220;Bir kez fark etti mi yüzümü?***8221;[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">***8230;[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Kaçamak bakışlarla izlerdim seni[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Korkardım yakalamandan gözlerimi[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sonra saçların alırdı aklımı[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Ellerim okşayamasa da [/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yüreğim teker teker tarardı onları. [/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Sen, sessiz bir aşk yolculuğuydun[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yüreğimde seferi hiç bitmeyen[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Gidiş saatin de yoktu[/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">Yoktu beni de götürmen için bir neden***8230;[/I][/B]

Seçenekler
Stil