Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > GENEL KONULAR > Genel Konular

Seçenekler Stil
Alt 14-05-2015, 10:55
zinayde zinayde isimli üye şimdilik offline konumundadır

zinayde - MSN üzeri Mesaj gönder

merhaba
yalan gibi olan yada yalan gibi.adam öyle diyor yalnızlığa : nerdeydin ben kusarken kendime. kusmak diyorum ölürken ve ölürken kusmak. oysa kusmak bir kederdir insanda.

şimdi diyorum ki, bir insan eğer acıyı ve acıyı. sus. sus diyorum sana ve bana de nerdesin diye. oysa o değil mi aklını kaybeden. sus ve otur şuraya. bak sana bakıyorum ve sen.

gidelim mi ne dersin. oysa gitmek değil mi. gidelim bak ve orada duralım. bize bir şey demezler bak. orada duralım.

biliyorum benim gelmişime geçmişime sövüyorsun zaman zaman ama ben sana .biliyorum. ve biliyorum ki. heryer yok artık o şehirde ve bir kadın yada hem oruspular eskisi gibi sormaz oldu biliyor musun. bu duruma her gece ağlıyorum ve bende oruspu oluyorum ağladıkça. zaten ben doğuştan oruspuydum ve ben zaten doğuştan oruspuydum.

diyeceksin ki bu işte para kazanıyor musun. hayır bu işten sadece çok sevdiğim anneme masallar anlatıyorum ve o bana diyor ki her zaman, eğer dünyanın gelmiş geçmiş en büyük oruspusu olmazsan sana hakkımı helal etmiyeceğim diyorum ve.

evet geceleri mersin sokakları ve ben . gecenin karanlığında ben. korkarak ve ağlayarak. evet korkarak ve ağlayarak. annemde korkuyor biliyormusun öldürürler diye. oysa ben öldürülmenin yalnızlığında ve.

oruspuluğa dair bir şeyler yazmak istiyorum ve ben.

ilker gören 2015 mersin
Alt 14-05-2015, 11:02

merhaba
ve gerçek orda öldü. oysa gerçeğin yalanındaki yılan bir defa olsun benden özür dilemedi. ve acılar ve fareler. ve farelerin yalnızlığı. oysa acılar insan ağlarken.

ve gerçek yok artık o şehirde ve gerçek yok artık o şehirde.
ve gerçek nerde ve gerçek nerde. oysa insan gerçeğin oruspu olduğu bir zamanı yaşıyor. gerçek eğer oruspuysa ve oruspuluk yapıyorsa o zaman ben neden aynı yalanım hayatta. kusmuk bok burun boku şu ve ya bu.

kusmuk yok. yada yaşam yok. orda öylesine duran bir kadın var ve ben ö o kadınlara oruspuluğun bir yalan olduğunu anlatmaya çalışıyor. oruspuluk yok artık o şehirde ve yaşam herhangi bir oruspu değil acıda.

ilker gören 2015 mersin
Alt 14-05-2015, 12:22

merhaba ve merhaba.
ve yaşamak veya burun boku veya kusmuk. niye kusmuk yada niye burun boku. ve balgam ve balgamın yalnızlığı.
ve balgam ve balgam. oysa balgam.

ilker gören 2015 mersin
Alt 14-05-2015, 12:44

merhaba
acılar ve evet acılar. yaşam ve acılar. yaş kırk oldu ve şizofreni ve kulağımdan olan rahatsızlığım ve tansiyon ve acılar ve acılar. ve boy 1. 79 ve kilo 162 ve haykırarak ağlayışlar ve ve.
evet haykırarak ağlayışlar. bak sende haykırarak ağla sana tavsiyem. psikolojiye çok iyi geliyor.

yalanda var aslında ama yalan. oysa ben senin gerçeğe sövdüğünü biliyorum. gerçeğe sövme bak. çünkü gerçek balgamdır. niye gerçek balgamdır diye sorarsan bende sana şunu derim. eğer herşeyin temelinde yıllarca sigara içip böyle güzel yazılar yazıyorsan o zaman gerçek balgamdır. unutma. balgam ve balgamı o kadar çok sevmeni istiyorum ki.

samuel beckette balgamı savundu yıllarca. albert camusta yıllarca balgamı savundu. zaten albert camusun yazılarına bakarsanız öksürükten ve balgam dan çok bahseder. işte herşey bu iki kelimede gizli. öksürük ve balgam.

ilker gören 2015 mersin
ilker gören 2015 mersin
Alt 14-05-2015, 15:58

merhaba ve merhaba. ve yaşam ile bir şeyler ve evet denen kusmuk ve balgam. kusmuk nedir yada ne işe yarar. yada balgam denen yaşam.
balgam var mı orada ve yada kusmuk var mı orada. kusmuk özgürlüğü. yada kusmuğun faydaları. kusmak nasıl bir şeydir acaba yada balgam tükürmek.

yada balgam yada kusmuk yada burun boku yada herşey yada yada.
veya varoluş gibi olan bir yaşamak veya veya. veya nihilst mi veya.
giderde gelir bir yaşamak veya veya.
veya kusmuk gibi sevilen bir kadın veya kusmuktaki acı.

ilker gören 2015 mersin
ilker gören 2015 mersin
Alt 14-05-2015, 16:07

merhaba ve merhaba.
kusmuktan korkmamak gibi sevilen bir yaşam yada balgamsı mıydı bilmem ki o dünya. kus kus kus rahatlarsın inan ki kus rahatlarsın. balgam. ve balgamınıda yutma tükür.
arasırada balgamını yut çünkü uluorta tükürürsen dayağı yiyebilirsin. bu konuları sen benden daha iyi bilirsin. dayak var bak. ben sana onu diyeyim. dayak var. dikkat et. son bir sene içinde epey kadın öldürüldü bak.

hem ne diye kusmuk yada balgam.
çünkü bu aralar bu konuları düşünüyorum ve özellikle balgam konusunda derinleşmeye çalışıyorum.

gerçek veya gerçek veya.kusmuk veya. kusmuk veya. ve
kan ve irin. ve ya kan.

ilker gören 2015 mersin
Alt 14-05-2015, 16:13

merhaba ve merhaba.
kusmuştaki gerçek yada kusmuğun insana faydalarına dair.
kusmuk ve sevgi yada balgam yada sevgi.
kusmukla sevgiyi birleştirmek istiyorum bu aralar ve balgamın insan hayatındaki sevgisini araştııyorum. bak kusmuğuda balgamıda sevelim bak. inan ki. inan ki. hem.
inan ki kusmanın altındaki yalana dair bir balgam söylenirse.
yada balgam mı. yada vajina yada penis. yada vajinasal bir yaşam yada penissel bir acı. oysa penissel bir acının yalnızlığında vajinasal bir ayrıntı.

ilker gören 2015 mersin
Alt 14-05-2015, 16:31

merhaba yada merhaba. kusmuk yada kusmuk.
veya yaşam yada yaşam. yada kusmuk gibi sevilen yada kan. yada kusmuk. yada kusmuk. kusmuk. kusmuk. kusma özgürlüğü yada kusma özgürlüğü.

balgam nerde şimdi diye sorarsan yada balgam yada balgam.
yada kusmuk. yada vajina yada penis. penis vajina kardeşliğinde bir acı. yada penisin vajinaya yalvarışı. sizce penis vajinaya yalvarrır mı ?

oysa balgam penisin vajinaya yalvarmasına kızmıyor. çünkü yaşam sigara içen bir adamın acısında büyük bir kusmuktur.

ilker gören 2015 mersin
ilker gören 2015 mersin
Alt 16-05-2015, 02:24

merhaba
bazı acılar var ki, ve bazı acılar var ki.
insan ve insan.
aşk ve insan.
sevmek veya sevmemek gibi olan.
kulağa konuşmalar duymak.
veya veya.
aşk
aşk
aşk
aşk
ilker gören 2015 mersin
Alt 17-05-2015, 14:43

merhaba
Murathan Mungan ve yaşar kemal ve samuel beckett ve mıchel foccault ve ve.
ve şairler ve şiirler ve ve.
ve aşk ortada kaldı. ve yalan ortada kaldı ve ve.
ve aşk orada değildi ve aşk orada değildi.
sanki sen misin beni seven.
aşk
aşk
aşk
aşk
aşk
nereye dek ve sen kimsin veya sen kimsin.

ilker gören 2015 mersin

Seçenekler
Stil