Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > SAYFAM / Bir Emekle... > Öykü Sayfam

Seçenekler Stil
Alt 10-03-2012, 12:34
mete kaynaroğlu mete kaynaroğlu isimli üye şimdilik offline konumundadır

20-

“Allah’ım sana inandık sana sığındık” motosiklete her bindiğimde içimden bunu söylerim ne olur ne olmaz, kaza ve belaya karşı. Kendi şeridimde yol alıyorum. Aracın biri önündeki arabayı solladı. Şimdi tam karşımda benim şeridimde yol alıyor O ara solladığı aracın sürücüsü de sollayana inat gıcıklığına hız verdi arabasına. Sollayan araç aslında benim geldiğimi gördü. Ancak ben motosikletim ya… Kaçmamı bekliyor. Kaçmadım. Çat!... Yüzüm cama yapışmış, camın öteki tarafında yüzü solmuş kardeşimi gördüm.
Alt 12-04-2012, 21:45
mete kaynaroğlu mete kaynaroğlu isimli üye şimdilik offline konumundadır

21-

Ulan bakkalda ekmeğin ellenmesini gördüm de… Bu marketteki domatesi koklamak için burna sürtülmesini ilk kez görüyorum. “Ne yapıyon lan sen” dedim adama. Pişkin herif… Bir de; “Kokluyorum domates domates kokuyor mu?” Diye.” cevap vermezmi. “Eee! Hepsini kokladın mı bari?” diye sordum. “Evet” dedi “hepsini kokladım bu iki kasayı da…”

-Oldu lan Şimdi burnuna sürtüyorsun bu domatesi peki biz hangisini yiyeceğiz?
-Ne yani sen yıkamayacak mısın domatesleri?

Yıkamayacak mısın? Yıkamayacak mısın? “Lan puşt!” Bir anda tekmeyi iki bacağının arasına yapıştırdım adam iki büklüm oldu. Yandım anam diyor… Yan lan! Yan… Verdim domatesleri kafasına. Arka raftan badik bir kadın belirdi. “Öldürüyor kocamı” diye bağırıyor “Kafasını kanattın adamın” “Ya öyle mi? Al sana da senin de kafan kanasın” Verdim ona da domatesi… Verdim ona da…

Seçenekler
Stil