Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > SAYFAM / Bir Emekle... > Deneme Sayfam

Seçenekler Stil
Alt 01-09-2009, 15:05
zinayde zinayde isimli üye şimdilik offline konumundadır

zinayde - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart uzun atlılardan sonra

YENİDEN BAŞLARSAM

Konu zinayde tarafından (19-11-2009 Saat 03:09 ) değiştirilmiştir.
Alt 21-06-2011, 21:23

Standart merhaba

ESKİ DÜZENLER

1. adam çıplak ve bir boy aynasının karşısında. adamın iki elindede birer küçük ayna var ve adam boy aynasına bakıp şöyle diyor devamlı, hüzne inat : " ölüm gibi gelir insanca yaşamanın dolabı ? "

2. kadın çıplak ve yatakta. ve kadın sigaraları sürekli vajinasına sokuyor. bir eliylede alınyazısının kötü olduğunu söylüyor yatağa. kadın yataktan düştü ve vajinasındaki sigaralar, şiir denen alçağa, yorganın neden kirli diye fısıldadı.

ilker gören
2011 mersin

Konu zinayde tarafından (11-03-2012 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.
Alt 11-03-2012, 19:16

Standart merhaba

UYUYAN

adam masada oturuyor.ve adamın belden üstü çıplak.adam sigara içiyor aynı zamanda ve bir yandanda şarkı söylüyor. adam bunları yaptıkça, belden üstü çıplak demiştim ya, adamın çıplaklığında bir kadın resmi oluşuyor. adam masadan kalkıyor ve o kadına şöyle diyor : sever misin beni o gecenin ayazında ? o zaman kadın adamın bedeninden silinip şunu söylüyor tanrıya : isada böyle miydi ellerim titrerken ?

ilker gören
2012 mersin
Alt 11-03-2012, 19:41

Standart merhaba

GELENLER İÇİN

kadın merdivenden inerken sol eliyle zafer işareti yapıyor merdivenlere. ve bunu gören tanrı kadına, yanıma gel diyor. kadın nerdesin diyor tanrıya ama tanrı yanıt vermiyor. böyle olunca kadın sağ eliylede merdivenlere zafer işareti yapıyor ve şöyle diyor elleri hakkında : soyunsam tanrıya bir kış gününde, kaçabilir miyim acaba kendimden ?

ilker gören
2012 mersin
Alt 30-04-2014, 05:22

merhaba

ilginç şeyler

bir adam sandalyede oturuyor. ve adam yarı çıplak. ve aynı odada bir kadında adamın saçlarını tarıyor. ve bunu yaparken adama sık sık şunu diyor : tanrı öldüyse neden buradayım !

yazıyla resim çizmek meselesi

bir kadın çırılçıplak bir duvarın önünde duruyor. ve kadının bir kolu yok. kadının o olmayan kolunun yerine bir kitap yapıştırılmış durumda bu resimde. yine bu resimde bir kol saati var ve bir de topaç. ve kadın topaca bakıyor vaziyette. ve kadının bedeninde şu yazılı : bir daha gelecek misin diye sorsam, yine ağlar mısın .

film isimleri

sonrası olmayanlarda
bir daha aynı
yine yaralı olacaklar
sanki ben çok sevdim
sarışın değilse adın nedir
anne ben niye deliyim
anama sövenler cemiyetin üç gece konakladım
liseli ve ben
aynı sevmek aynı ölmek

ilker gören 2014 mersin
Alt 17-05-2014, 06:08

merhaba
ilginç şeyler yazma

adam masada oturuyor.ve adam masada otururken bir yandanda bir elinde cep aynası ve bir elinde tarak saçlarını tarıyor.orda bulunan bir kadın adama soruyor : "mutluluk insanlar için çok mu zordur ? "
adam bu soruya aynayı kırarak yanıt veriyor ve diyor ki :" şu elimde gördüğün tarak , yüzyıllar beni saçlarımdan avutuyor. ama ben hiçbir zaman senin gibi bir kadının alınyazısına bağırmadım. "

ilginç şeyler yazma

adam bir yolda bozulmuş bisikletini tamir ediyor. ve tamir ederkende sık sık , anne ! sence beni sevmiş midir diye kendi kendisine soruyor. adam o kadar uğraştığı halde bisikletini tamir edemiyor ve yayan yoluna devam etmeğe karar veriyor. ve adam çırılçıplak soyunup yola böyle devam etmeğe karar verince , neden yıllar evvel bir kadının annesine, senin oğlun gökyüzünden sevmek çalar diye bir hüznü kendisine aşık ettiğini anlattığını hatırlıyor ve ağlamaya başlıyor.
( o kadar çok üzüldüm ki, bir daha allah olmayacaktım yalnızlığıma isimli romandan alınmıştır. )

ilker gören 2014 mersin

Seçenekler
Stil