Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > SAYFAM / Bir Emekle... > Anı ve Günce Sayfam

Seçenekler Stil
Alt 23-09-2006, 20:59
Belsina Belsina isimli üye şimdilik offline konumundadır

Insan kendinle yalniz kaldigi zamanlar vardir,benim se böyle zamanlardan cikamadigim,boguldugum cikamyislarim vardir.Takilmisim tutuklu kalmisim,bir sevdag dir gidiyorum.Umut bagladigim hayaller Gözümün gördügü karanlik,nereye kosuyorum?Bu karanligin arkasin da umutlarima yol varmi?
-Kaybetmisligin sirrindayim,her insanin kaybettikleri vardir,zaman,zaman;ben se hayat boyu hic kaybetmek istemediklerimi kaybettim.!Canim özüm,biricigim (Annecigim) i.Hayatin anlami kalmamisti Dünya var yok yasam ne ki?Yetmedi,sevdigim dedigim sen neredesin? en aci günlerim de sol yanim aciyor hadi gelsene,sol yanim olsana ama olamadin..Umutlarim karanliklar icin de kayboluslari yasiyorum,(sevgi) bukadar basit mi?Gitmeler kolay canimin ici sana hala canimin ici diyorum.Sana kirilamiyorum(sevgi) bu olsa gerek.
-Kolay degil sevmeler duygular yüklü orada,umutlar ekilmis..Kader diyorum cikmazlara yürüyorum,Sus olmus sanki Dünya seni dinliyorum.Sus olmus gözlerin de isik ariyorum.
Evet zamana mi yenildim nerdeyim.Dokunsaniz aglarim Ahh larim kalmis gizemler icim de yorgunlugum dag gibi olmus,hüzünleri yasiyorum..Sayfalara sigmayan hayatim icime nasil sigiyor..

Sus oldum gözlerin de,
Dostu yok gecelerin.
Geceler cok uzun,
Geceler bir ömür...
Ömür dedigin bir umut
Umutlarim yok yarinlara,
Sus olmus gözlerin de..
Ve ben biraz daha hasretim sana
Hasretler ip olmus bogazim da dügüm
Dügümler her tarafimda..
Sus oluyorum sensizligin ortasin da...

Ahh Anam... Ellerin yorgan,dizlerin besik kokun tanim de yüregin yüregim de,yagmur yagiyor üzerimize,gözyaslarimizla yagmur hep yagiyor artik..Ve artik hic yildiz kaymiyor,yagmur ertesi toprak kokardi simdi sen kokuyorsun...

-Sen giderken canimin ici izlerini silmeyi unuttun,Bir tanem ben de biraktiklarini almayi unttun,canimin ici sen giderken hala ben deydin..
Calan bir müzik parcasin da sözlerin de unuttun kendini.Sen gülen yüzüm sen beni bir Mayis aksamin da unuttun,sensiz bir gecenin sabahindaki hickiriklarda unuttun..
Icilen bir cayda,bir bardak suda unuttun...Söylenen iyiki varsinlarda,geceleri baktigimiz yildizlarda unuttun..Adini bir türlü koyamadigim,gelecekteki günlerimizde unuttun..Beraber yakilan sigaralarda,sen giderken Birtanem canimin ici seni ben de unuttun...

Iste böyle canimin ici gülen yüzüm,yalnizim..Takilmisim tutuklu kalmisim cezam kesilmis,bu ASK mühebbet"e mahküm olmus karar verilmis..Cezam zaten bastan kesilmis...

Hayatimin icin den bir sayfa.....
25 mayis 2006 Belsina...
Alt 23-09-2006, 21:05
suece suece isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Keşke yazdıktan sonra bir kere okusaydınız. Çok fazla yazım yanlışı var.

Alt 23-09-2006, 21:13
FulyaÇelikbilek FulyaÇelikbilek isimli üye şimdilik offline konumundadır

FulyaÇelikbilek - MSN üzeri Mesaj gönder

Sevgili Bensina, benim de klavyem Türkce degil, ama bilhassa calismalarimi asarken düzeltiyorum mümkün oldukca...

Sizeasagida önerdigimsayfayi tavsiye ederim yazinizi türkcelestirmek icin...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

http://www.hlst.sabanciuniv.edu/TL/

Sevgiyle kalin..

Seçenekler
Stil