Şiir Akademisi - Ana Sayfa

Geri git   Şiir Akademisi Forum > YARIŞMALAR- ÖDÜLLER - ETKİNLİKLER - DUYURULAR > Kültür Sanat Edebiyat Haberleri

Cevapla
 
Seçenekler Stil
  #131  
Alt 26-08-2013, 11:37
admin admin isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator
 
üyelik tarihi: Jan 2009
Mesajlar: 1.806
Standart

Haftanın Sanat Çizelgesi
26 Ağustos - 1 Eylül2013


Tarkan, 31 Ağustos ve 1 Eylül'de Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde konser verecek.



SERGİ
İSTANBUL
- Yaz Karma Sergisi 29 Ağustos’a kadar Evin Sanat Galerisi’nde.
- Kırmızı Haziran isimli karma sergi 30 Ağustos’a kadar Ürün Sanat Galerisi’nde.
- Spirou & Le Marsupilamisergisi 31 Ağustos’a kadar İstanbul Fransız Kültür Merkezi’nde.
- İngiliz Kraliyet Mimarlar Enstitüsü tarafından Başkanlık Madalyası’na layık görülen 98 proje ve bu projelerle ilgili film çalışmaları 31 Ağustos’a kadar Rezan Has Müzesi’nde.
- Bir Köprü Bekçisinin Günlüğü sergisi 31 Ağustos’a kadar Caddebostan Kültür Merkezi Sanat Galerisi’nde.
- Direnişin Estetiği sergisi 31 Ağustos’a kadar Galeri Park Art Istanbul’da.
- Caroline Kryzecki’nin “süperkonstrükt” sergisi 31 Ağustos’a kadar POLISTAR’da.
- Bir Geleneğin Anatomisi: Robert Kolej’in 150 Yılı 1863 - 2013 Sergisi 31 Ağustos’a kadar Suna ve İnan Kıraç Vakfı İstanbul Araştırmaları Enstitüsü’nde.
- Fahr El Nissa Zeid’in sergisi 31 Ağustos’a kadar GaleriArtist’te.
- Tema-s-sız 3/Themeless Contactless 3isimli karma sergi 1 Eylül’e kadar Galeri Ilayda’da.
- Deniz Gökduman’ın sergisi 1 Eylül’e kadar Piramid Sanat’ta.
- Mehtab Kardaş’ın “Mavi Sonsuzluk” isimli sergisi 13 Eylül’e kadar Cevahir Otel’de.
- Yaz Karma Sergisi 14 Eylül’e kadar Derinlikler Sanat Merkezi’nde.
- Geçmişten Geleceğe Balat isimli sergi 26 Eylül’e kadar Plato Sanat’ta.
- Karma resim, heykel, seramik ve cam sergisi 28 Eylül’e kadar Pirosmani Sanat Galerisi’nde.
- İhtişam ve Zarafet: Kore’nin Sanatı isimli sergi 29 Eylül’e kadar Topkapı Sarayı’nda.
- 2013 Yaz Karma Sergisi 30 Eylül’e kadar Alta Sanat’ta.
- Ege’den Karadeniz’e Ortaçağ Limanları isimli fotoğraf sergisi 6 Ekim’e kadar Rahmi Koç Müzesi’nde.
- Artamonoff: Bizans İstanbul’u İmgeleri, 1930-1947 isimli sergi 6 Ekim’e kadar Koç Üniversitesi Anadolu Araştırma Medeniyetleri Müzesi’nde.
- Karma resim heykel sergisi Şile Sanat işbirliğiyle 11 Ekim’e kadar E-lab’da.
- Ekrem Kahraman’ın “Buluşma” isimli sergisi 11 Ekim’e kadar Medica Çağdaş Sanat’ta.
- Beş Asır Sonra Piri Reis Tersane-i Amire’de sergisi 20 Ekim’e kadar Rahmi M. Koç Müzesi’nde.
- Mehmet Ali Uysal’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Pi Artworks İstanbul’da.
- Yakın Menzil isimli karma fotoğraf sergisi 27 Ekim’e kadar İstanbul Modern’de.
- Balık Ağ(a)lara Takıldı isimli sergi 30 Ekim’e kadar Heybeliada İskele Açık Sergi Alanı’nda.
- Çağdaş Ustalardan Resim, Heykel ve Fotoğraf sergisi 31 Ekim’e kadar TEM Sanat Galerisi’nde.
- Göç Bağlantıları Sergisi 22 Aralık 2014’e kadar Adalar Müzesi’nde.
- Geçmiş ve Gelecek sergisi İstanbul Modern’de.

BODRUM
- Karma Sergi 31 Ağustos’a kadar Bodrum MERKUR’de.

ANKARA
- Yaz Karması - resim - 27 Eylül’e dek - Atlas Sanat Galerisi’nde. (0 312 468 59 04)

ADANA
- Fotopya ile Optimum AVM’nin, ‘Yaratıcı Çocuklar Derneği’ ne destek amacıyla düzenlediği, ‘Gülümseten Kareler’ adlı yarışmaya gönderilen fotoğraf karelerinin yer aldığı sergi Optimum Yaşam Merkezi’nde sürüyor. Sergi 31 Ağustos tarihine dek izlenime açık olacak. (0322 333 33 00)

MERSİN
- Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nın özel koleksiyonunda yer alan çeşitli sanatçılara ait yağlıboya tabloların yer aldığı, ‘Oda Koleksiyonu Sergisi’ sürüyor. MTSO Sanat Galerisi’ndeki sergiyi sanatseverler yaz boyunca izleyebilecek. (0324 238 95 00)
- Yavuzer Kılıçer’in yağlıboya çalışmalarının yer aldığı ‘Yaz Sergisi’ Altamira Sanat Galerisi’nde sürüyor. Sanatseverler, Kılıçer’in sergisini 7 Eylül’e dek izleyebilecek. (0324 233 03 12)

HATAY
- Ayşegül Dinçkök’ün Endonezya’da çektiği görüntülerden oluşan, ‘Derin Tutku’ adlı fotoğraf sergisi Arsuz ilçesindeki İskender Sayek Evi’nde sürüyor. Sergiyi sanatseverler 31 Ağustos tarihine dek izleyebilecekler. (0533 364 86 64)
- Türkiye Yazarlar Sendikası Hatay Şubesi ile Harbiye Minibüsçüler Kooperatifi Başkanlığı’nın birlikte düzenlediği, ‘Bir Zamanlar Harbiye’ adlı fotoğraf sergisi sürüyor. Harbiye Atlantis Yüzme Havuzu lobisinde düzenlenen sergide Harbiye’nin geçmişiyle ilgili çeşitli tarihlerde görüntülenmiş fotoğraflar yer alıyor.

GAZİANTEP
- Sanko Sanat Galerisi Koleksiyonu’nda bulunan eserlerin yer aldığı sergi sürüyor. 19 sanatçının yağlıboya çalışmalarının yer aldığı sergiyi sanatseverler ağustos ayı boyunca izleyebilecekler. (0342 336 60 66)

MÜZİK
İSTANBUL
- Red 2 konseri 25-28 Ağustos tarihlerinde saat 21.30’da santralistanbul’da.
- 50 Cent konseri 30 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’ta.
- Sibel Köse, Önder Focan ve Kağan Yıldız Trio’nun konseri 30 Ağustos’ta Nardis Jazz Club’ta.
- Tarkan 31 Ağustos ve 1 Eylül’de Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.


cumhuriyet.com.tr
Alıntı ile Cevapla
  #132  
Alt 02-09-2013, 21:30
admin admin isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator
 
üyelik tarihi: Jan 2009
Mesajlar: 1.806
Standart

Haftanın Sanat Çizelgesi
2-9 Eylül 2013

İstanbul yaz ayına Tarkan'la veda ediyor. Sanatçı 3-4 Eylü'de Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde.




İSTANBUL
Ayşe Gül Süter’in sergisi 4 - 29 Eylül tarihleri arasında Pg Art Gallery’de.
Ahmet Duru, Buğra Erol, Candan Öztürk, Deniz Rona ve Evrim Kavcar’ın “Kayıp” isimli sergisi 4 Eylül - 5 Ekim tarihleri arasında Daire Galeri’de.
Tüm Zamanlar isimli karma sergi 5 - 30 Eylül tarihleri arasında Teşvikiye Sanat Galerisi’nde.
Merve Üstünalp’in “Biz vardık, biz yoktuk” isimli sergisi 5 - 28 Eylül tarihleri arasında .artsümer’de.
Işıl Eğrikavuk’un “Ters Köşe” isimli video yerleştirmesi 5 Eylül - 5 Ekim tarihleri arasında Egeran Galeri’de.
Deniz Gökduman’ın atölye sergisi 4 Eylül’e kadar Piramid Sanat’ta.
Ceylan Eşit’in “Ultramarine” isimli sergisi 8 Eylül’e kadar Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi’nde.
Piri Reis ve 1513 Dünya Haritası: 500 Yılın Gizemiisimli sergi 8 Eylül’e kadar Çanakkale Çimenlik Kalesi Müzesi’nde.
Semiha Biçer’in sergisi 12 Eylül’e kadar İstanbul Sanayi Odası Sanat Galerisi’nde.
Mehtab Kardaş’ın “Mavi Sonsuzluk” isimli sergisi 13 Eylül’e kadar Cevahir Otel’de.
Yaz Karma Sergisi 14 Eylül’e kadar Derinlikler Sanat Merkezi’nde.
“Ara Yüzeyler”isimli karma sergi 15 Eylül’e kadar Kare Sanat Galerisi’nde.
Francesco Albano’nun “On the Eve” başlıklı sergisi 20 Eylül’e kadar GALERİST’te.
Bilinmeyen Güçler isimli karma sergi 21 Eylül’e kadar Tophane-i Amire’de.
Güney Kore&Türkiye Çağdaş Sanatlar Sergisi 22 Eylül’e kadar Cemal Reşit Rey Fuayelerinde.
Yaz Karma Sergisi 22 Eylül’e kadar Galeri Selvin’de.
Geçmişten Geleceğe Balat isimli sergi 26 Eylül’e kadar Plato Sanat’ta.
Karma resim, heykel, seramik ve cam sergisi 28 Eylül’e kadar Pirosmani Sanat Galerisi’nde.
İmgenin İdeolojisi isimli karma sergi 28 Eylül’e kadar ALAN İstanbul’da.
İhtişam ve Zarafet: Kore’nin Sanatı isimli sergi 29 Eylül’e kadar Topkapı Sarayı’nda.
2013 Yaz Karma Sergisi 30 Eylül’e kadar Alta Sanat’ta.
Ege’den Karadeniz’e Ortaçağ Limanları isimli fotoğraf sergisi 6 Ekim’e kadar Rahmi Koç Müzesi’nde.
Artamonoff: Bizans İstanbul’u İmgeleri, 1930-1947 isimli sergi 6 Ekim’e kadar Koç Üniversitesi Anadolu Araştırma Medeniyetleri Müzesi’nde.
Karma resim heykel sergisi Şile Sanat işbirliğiyle 11 Ekim’e kadar E-lab’da.
Ekrem Kahraman’ın “Buluşma” isimli sergisi 11 Ekim’e kadar Medica Çağdaş Sanat’ta.
Beş Asır Sonra Piri Reis Tersane-i Amire’de sergisi 20 Ekim’e kadar Rahmi M. Koç Müzesi’nde.
Mehmet Ali Uysal’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Pi Artworks İstanbul’da.

Yakın Menzil isimli karma fotoğraf sergisi 27 Ekim’e kadar İstanbul Modern’de.
Balık Ağ(a)lara Takıldı isimli sergi 30 Ekim’e kadar Heybeliada İskele Açık Sergi Alanı’nda.
Çağdaş Ustalardan Resim, Heykel ve Fotoğraf sergisi 31 Ekim’e kadar TEM Sanat Galerisi’nde.
Göç Bağlantıları Sergisi 22 Aralık 2014’e kadar Adalar Müzesi’nde.
Geçmiş ve Gelecek sergisi İstanbul Modern’de.

ANKARA
Yaz Karması - resim - 27 Eylül’e dek - Atlas Sanat Galerisi’nde. (0 312 468 59 04)


İSTANBUL
Tarkan 3-4 Eylül’de Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.
Ajda Pekkan konseri 5 Eylül’de Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.
Sezen Aksu konseri 6-7 Eylül’de Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.
Gülşen konseri 6 Eylül’de Via Port İstanbul’da.
Mehmet Erdem konseri 6 Eylül’de Jolly Joker’de.
Koray Candemir konseri 6 Eylül’de Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
Red 2 konseri 7 Eylül’de santralistanbul’da.
Yeni Türkü konseri 7 Eylül’de Jolly Joker’de.
Soul Stuff konseri 7 Eylül’de Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
Ebru Gündeş - Serdar Ortaç konseri 8 Eylül’de Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.

ANKARA

Jolly Joker Ankara’da, Leyla The Band konseri 6 Eylül’de saat 22.00’de, Erkin Koray konseri 7 Eylül’de saat 22.00’de, Yeni Türkü konseri 13 Eylül’de saat 22.00’de, Fettah Can konseri 14 Eylül’de saat 22.00’de, Tan Taşçı konseri 20 Eylül’de saat 22.00’de, Pentagram - Murder King konseri 21 Eylül’de saat 22.00’de, Demet Akalın konseri 27 Eylül’de saat 22.00’de, Levent Yüksel konseri 28 Eylül’de saat 22.00’de, Redd konseri 4 Ekim’de saat 22.00’de, Orphaned Land konseri 9 Ekim’de saat 21.00’de, Cem Adrian konseri 11 Ekim’de saat 22.00’de, Göksel konseri 12 Ekim’de saat 22.00’de. (0 312 424 11 11)


Cumhuriyet


Alıntı ile Cevapla
  #133  
Alt 09-09-2013, 17:03
admin admin isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator
 
üyelik tarihi: Jan 2009
Mesajlar: 1.806
Standart


Haftanın sanat çizelgesi


Kardeş Türküler konseri bugün Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.





Sergi
İSTANBUL
* Arslan Sükan’ın “Görünmeyen” isimli sergisi 11 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında Galerist’te.
* Hale Arpacıoğlu’nun “Manyetik Şiirler” isimli sergisi 11 Eylül - 13 Ekim tarihleri arasında Piramid Sanat’ta.
* Ali Kazma’nın “Kitap” isimli sergisi 11 Eylül - 26 Ekim tarihleri arasında Galeri Nev’de.
* Sohei Nishino’nun “Diorama Maps” isimli sergisi 11 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında Sanatorium’da.
* Apel 15isimli sergi 12 Eylül - 19 Ekim tarihleri arasında Galeri Apel’de.
* Meriç Algün Ringborg’un “Görünürdeki Yazar” isimli sergisi 12 Eylül - 2 Kasım tarihleri arasında Galeri NON’da.
* Volkan Kızıltuç’un “Eşikte” sergisi 13 Eylül - 19 Ekim tarihleri arasında MERKUR’de.
* Semiha Biçer’in sergisi 12 Eylül’e kadar İstanbul Sanayi Odası Sanat Galerisi’nde.
* Mehtab Kardaş’ın “Mavi Sonsuzluk” isimli sergisi 13 Eylül’e kadar Cevahir Otel’de.
* Yaz Karma Sergisi 14 Eylül’e kadar Derinlikler Sanat Merkezi’nde.
n “Ara Yüzeyler”isimli karma sergi 15 Eylül’e kadar Kare Sanat Galerisi’nde.
* Francesco Albano’nun “On the Eve” başlıklı sergisi 20 Eylül’e kadar GALERİST’te.
* Bilinmeyen Güçler isimli karma sergi 21 Eylül’e kadar Tophane-i Âmire’de.
* GÜNEY KORE&TÜRKİYE ÇAĞDAŞ SANATLAR SERGİSİ 22 Eylül’e kadar Cemal Reşit Rey fuayelerinde.
* Yaz Karma Sergisi 22 Eylül’e kadar Galeri Selvin’de.
* Geçmişten Geleceğe Balat isimli sergi 26 Eylül’e kadar Plato Sanat’ta.
* Karma resim, heykel, seramik ve cam sergisi 28 Eylül’e kadar Pirosmani Sanat Galerisi’nde.
* Merve Üstünalp’in “Biz vardık, biz yoktuk” isimli sergisi 28 Eylül’e kadar .artsümer’de.
* İmgenin İdeolojisi isimli karma sergi 28 Eylül’e kadar ALAN İstanbul’da.
* Ayşe Gül Süter’in sergisi 29 Eylül’e kadar Pg Art Gallery’de.
* İhtişam ve Zarafet: Kore’nin Sanatı isimli sergi 29 Eylül’e kadar Topkapı Sarayı’nda.
* 2013 Yaz Karma Sergisi 30 Eylül’e kadar Alta Sanat’ta.
* Tüm Zamanlarisimli karma sergi 30 Eylül’e kadar Teşvikiye Sanat Galerisi’nde.
* Işıl Eğrikavuk’un “Ters Köşe” isimli video yerleştirmesi 5 Ekim’e kadar Egeran Galeri’de.
* Samimiyetle Hacklendim isimli karma sergi 5 Ekim’e kadar ARK Kültür Cihangir’de.
* Ahmet Duru, Buğra Erol, Candan Öztürk, Deniz Rona ve Evrim Kavcar’ın “Kayıp” isimli sergisi 5 Ekim’e kadar Daire Galeri’de.
* Ege’den Karadeniz’e Ortaçağ Limanları isimli fotoğraf sergisi 6 Ekim’e kadar Rahmi Koç Müzesi’nde.
* Artamonoff: Bizans İstanbul’u İmgeleri, 1930-1947 isimli sergi 6 Ekim’e kadar Koç Üniversitesi Anadolu Araştırma Medeniyetleri Müzesi’nde.
* Karma resim heykel sergisi Şile Sanat işbirliğiyle 11 Ekim’e kadar E-lab’da.
* Ekrem Kahrama*’ın “Buluşma” isimli sergisi 11 Ekim’e kadar Medica Çağdaş Sanat’ta.
* Beş Asır Sonra Piri Reis Tersane-i Âmire’de sergisi 20 Ekim’e kadar Rahmi M. Koç Müzesi’nde.
* Mehmet Ali Uysal’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Pi Artworks İstanbul’da.
* Yakın Menzil isimli karma fotoğraf sergisi 27 Ekim’e kadar İstanbul Modern’de.
* Balık Ağ(a)lara Takıldı isimli sergi 30 Ekim’e kadar Heybeliada İskele Açık Sergi Alanı’nda.
* Çağdaş Ustalardan Resim, Heykel ve Fotoğraf sergisi 31 Ekim’e kadar TEM Sanat Galerisi’nde.
* Göç Bağlantıları Sergisi 22 Aralık 2014’e kadar Adalar Müzesi’nde.
* Geçmiş ve Geleceksergisi İstanbul Modern’de.
BODRUM
* Muzaffer Akyol’un sergisi 14 Ekim’e kadar Casa dell’Arte’de.

ANKARA
* Yaz Karması - resim - 27 Eylül’e dek - Atlas Sanat Galerisi’nde. (0 312 468 59 04)
* Barış - resim, fotoğraf, heykel - 29 Eylül’e dek - Çankaya Belediyesi Galeri Uray’da. (0 312 458 89 00)
* Mexican Art - resim - 15 Kasım’a dek - Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00)

Müzik
İSTANBUL
*Kardeş Türküler konseri bugün Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.
*Göksel konseri yarın Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.
*Ceyl’an Ertem konseri 11 Eylül’de Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
*Bülent Ersoy - Oya Aydoğan konseri 12 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta.
*Allen Hulsey konseri 12 Eylül’de Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
*Lenka konseri 13 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta.
*Redd konseri 13 Eylül’de Jolly Joker sahnesinde.
*Luxus konseri 13 Eylül’de Hayal Kahvesi Arena Park sahnesinde.
*Blonde Redhead konseri 14 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta.
*Tuluyhan Uğurlu dinletisi 14 Eylül’de Galata Mevlevihanesi Müzesi’nde.
*Levent Yüksel konseri 14 Eylül’de Jolly Joker sahnesinde.

ANKARA
*Jolly Joker Ankara’da, Yeni Türkü konseri 13 Eylül’de saat 22.00’de, Fettah Can konseri 14 Eylül’de saat 22.00’de, Tan Taşçı konseri 20 Eylül’de saat 22.00’de, Pentagram - Murder King konseri 21 Eylül’de saat 22.00’de, Demet Akalın konseri 27 Eylül’de saat 22.00’de, Levent Yüksel konseri 28 Eylül’de saat 22.00’de, Redd konseri 4 Ekim’de saat 22.00’de, Orphaned Land konseri 9 Ekim’de saat 21.00’de, Cem Adrian konseri 11 Ekim’de saat 22.00’de, Göksel konseri 12 Ekim’de saat 22.00’de. (0 312 424 11 11)
Cumhuriyet
Alıntı ile Cevapla
  #134  
Alt 09-09-2013, 17:09
admin admin isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator
 
üyelik tarihi: Jan 2009
Mesajlar: 1.806
Standart


Haftanın sanat çizelgesi


Kardeş Türküler konseri bugün Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.





Sergi
İSTANBUL
* Arslan Sükan’ın “Görünmeyen” isimli sergisi 11 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında Galerist’te.
* Hale Arpacıoğlu’nun “Manyetik Şiirler” isimli sergisi 11 Eylül - 13 Ekim tarihleri arasında Piramid Sanat’ta.
* Ali Kazma’nın “Kitap” isimli sergisi 11 Eylül - 26 Ekim tarihleri arasında Galeri Nev’de.
* Sohei Nishino’nun “Diorama Maps” isimli sergisi 11 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında Sanatorium’da.
* Apel 15isimli sergi 12 Eylül - 19 Ekim tarihleri arasında Galeri Apel’de.
* Meriç Algün Ringborg’un “Görünürdeki Yazar” isimli sergisi 12 Eylül - 2 Kasım tarihleri arasında Galeri NON’da.
* Volkan Kızıltuç’un “Eşikte” sergisi 13 Eylül - 19 Ekim tarihleri arasında MERKUR’de.
* Semiha Biçer’in sergisi 12 Eylül’e kadar İstanbul Sanayi Odası Sanat Galerisi’nde.
* Mehtab Kardaş’ın “Mavi Sonsuzluk” isimli sergisi 13 Eylül’e kadar Cevahir Otel’de.
* Yaz Karma Sergisi 14 Eylül’e kadar Derinlikler Sanat Merkezi’nde.
n “Ara Yüzeyler”isimli karma sergi 15 Eylül’e kadar Kare Sanat Galerisi’nde.
* Francesco Albano’nun “On the Eve” başlıklı sergisi 20 Eylül’e kadar GALERİST’te.
* Bilinmeyen Güçler isimli karma sergi 21 Eylül’e kadar Tophane-i Âmire’de.
* GÜNEY KORE&TÜRKİYE ÇAĞDAŞ SANATLAR SERGİSİ 22 Eylül’e kadar Cemal Reşit Rey fuayelerinde.
* Yaz Karma Sergisi 22 Eylül’e kadar Galeri Selvin’de.
* Geçmişten Geleceğe Balat isimli sergi 26 Eylül’e kadar Plato Sanat’ta.
* Karma resim, heykel, seramik ve cam sergisi 28 Eylül’e kadar Pirosmani Sanat Galerisi’nde.
* Merve Üstünalp’in “Biz vardık, biz yoktuk” isimli sergisi 28 Eylül’e kadar .artsümer’de.
* İmgenin İdeolojisi isimli karma sergi 28 Eylül’e kadar ALAN İstanbul’da.
* Ayşe Gül Süter’in sergisi 29 Eylül’e kadar Pg Art Gallery’de.
* İhtişam ve Zarafet: Kore’nin Sanatı isimli sergi 29 Eylül’e kadar Topkapı Sarayı’nda.
* 2013 Yaz Karma Sergisi 30 Eylül’e kadar Alta Sanat’ta.
* Tüm Zamanlarisimli karma sergi 30 Eylül’e kadar Teşvikiye Sanat Galerisi’nde.
* Işıl Eğrikavuk’un “Ters Köşe” isimli video yerleştirmesi 5 Ekim’e kadar Egeran Galeri’de.
* Samimiyetle Hacklendim isimli karma sergi 5 Ekim’e kadar ARK Kültür Cihangir’de.
* Ahmet Duru, Buğra Erol, Candan Öztürk, Deniz Rona ve Evrim Kavcar’ın “Kayıp” isimli sergisi 5 Ekim’e kadar Daire Galeri’de.
* Ege’den Karadeniz’e Ortaçağ Limanları isimli fotoğraf sergisi 6 Ekim’e kadar Rahmi Koç Müzesi’nde.
* Artamonoff: Bizans İstanbul’u İmgeleri, 1930-1947 isimli sergi 6 Ekim’e kadar Koç Üniversitesi Anadolu Araştırma Medeniyetleri Müzesi’nde.
* Karma resim heykel sergisi Şile Sanat işbirliğiyle 11 Ekim’e kadar E-lab’da.
* Ekrem Kahrama*’ın “Buluşma” isimli sergisi 11 Ekim’e kadar Medica Çağdaş Sanat’ta.
* Beş Asır Sonra Piri Reis Tersane-i Âmire’de sergisi 20 Ekim’e kadar Rahmi M. Koç Müzesi’nde.
* Mehmet Ali Uysal’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Pi Artworks İstanbul’da.
* Yakın Menzil isimli karma fotoğraf sergisi 27 Ekim’e kadar İstanbul Modern’de.
* Balık Ağ(a)lara Takıldı isimli sergi 30 Ekim’e kadar Heybeliada İskele Açık Sergi Alanı’nda.
* Çağdaş Ustalardan Resim, Heykel ve Fotoğraf sergisi 31 Ekim’e kadar TEM Sanat Galerisi’nde.
* Göç Bağlantıları Sergisi 22 Aralık 2014’e kadar Adalar Müzesi’nde.
* Geçmiş ve Geleceksergisi İstanbul Modern’de.
BODRUM
* Muzaffer Akyol’un sergisi 14 Ekim’e kadar Casa dell’Arte’de.

ANKARA
* Yaz Karması - resim - 27 Eylül’e dek - Atlas Sanat Galerisi’nde. (0 312 468 59 04)
* Barış - resim, fotoğraf, heykel - 29 Eylül’e dek - Çankaya Belediyesi Galeri Uray’da. (0 312 458 89 00)
* Mexican Art - resim - 15 Kasım’a dek - Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00)

Müzik
İSTANBUL
*Kardeş Türküler konseri bugün Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.
*Göksel konseri yarın Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.
*Ceyl’an Ertem konseri 11 Eylül’de Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
*Bülent Ersoy - Oya Aydoğan konseri 12 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta.
*Allen Hulsey konseri 12 Eylül’de Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
*Lenka konseri 13 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta.
*Redd konseri 13 Eylül’de Jolly Joker sahnesinde.
*Luxus konseri 13 Eylül’de Hayal Kahvesi Arena Park sahnesinde.
*Blonde Redhead konseri 14 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta.
*Tuluyhan Uğurlu dinletisi 14 Eylül’de Galata Mevlevihanesi Müzesi’nde.
*Levent Yüksel konseri 14 Eylül’de Jolly Joker sahnesinde.

ANKARA
*Jolly Joker Ankara’da, Yeni Türkü konseri 13 Eylül’de saat 22.00’de, Fettah Can konseri 14 Eylül’de saat 22.00’de, Tan Taşçı konseri 20 Eylül’de saat 22.00’de, Pentagram - Murder King konseri 21 Eylül’de saat 22.00’de, Demet Akalın konseri 27 Eylül’de saat 22.00’de, Levent Yüksel konseri 28 Eylül’de saat 22.00’de, Redd konseri 4 Ekim’de saat 22.00’de, Orphaned Land konseri 9 Ekim’de saat 21.00’de, Cem Adrian konseri 11 Ekim’de saat 22.00’de, Göksel konseri 12 Ekim’de saat 22.00’de. (0 312 424 11 11)
Cumhuriyet
Alıntı ile Cevapla
  #135  
Alt 16-09-2013, 11:28
admin admin isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator
 
üyelik tarihi: Jan 2009
Mesajlar: 1.806
Standart

Haftanın Sanat Çizelgesi
16 - 22 Eylül 2013

Lana Del Rey, 20 Eylül Cuma günü saat 18.00'de Küçükçiftlik Park'ta konser verecek.






SERGİ
İSTANBUL
13. İSTANBUL BİENALİ 20 Ekim’e kadar Antrepo No.3, Galata Özel Rum İlköğretim Okulu, ARTER, SALT Beyoğlu ve 5533’te.
ArtInternational İstanbul18 Eylül’e kadar Haliç Kongre Merkezi’nde.
Var Olmak isimli karma heykel sergisi 17 - 27 Eylül tarihleri arasında ART212’de.
Ferhat Revanbahş’ın sergisi 17 - 30 Eylül tarihleri arasında Doruk Sanat Galerisi’nde.
Pınar Yoldaş’ın “Bir Başka Evrim” isimli sergisi 17 Eylül - 26 Ekim tarihleri arasında Ekavart Gallery’de.
Serhat Kiraz’ın sergisi 17 Eylül - 26 Ekim tarihleri arasında Maçka Sanat Galerisi’nde.
Nilbar Güreş’in “Açık Telefon Kulübesi” başlıklı sergisi 17 Eylül - 26 Ekim tarihleri arasında Rampa’da.
Gülderen Depas’ın sergisi 17 Eylül - 17 Ekim tarihleri arasında Gama Galeri’de.
Cengiz Çekil’in “Temizlik Beziyle” başlıklı sergisi 17 Eylül - 26 Ekim tarihleri arasında Rampa’da.
Ekin Onat’ın “Vertigo” başlıklı sergisi 17 Eylül - 27 Ekim tarihleri arasında Merhart Galeri’de.
Esra Rotthoff’un sergisi 18 Eylül - 2 Kasım tarihleri arasında Empire’da.
Emin Çizenel’in sergisi 18 Eylül - 31 Ekim tarihleri arasında Kare Art Gallery’de.
Deneme III: Buradayız!isimli sergi 19 Eylül - 20 Ekim tarihleri arasında RenArt Sanat Galerisi’nde.
Francesco Albano’nun “On the Eve” başlıklı sergisi 20 Eylül’e kadar GALERİST’te.
Bilinmeyen Güçlerisimli karma sergi 21 Eylül’e kadar Tophane-i Amire’de.
GÜNEY KORE&TÜRKİYE ÇAĞDAŞ SANATLAR SERGİSİ 22 Eylül’e kadar Cemal Reşit Rey Fuayelerinde.
Yaz Karma Sergisi 22 Eylül’e kadar Galeri Selvin’de.
Türkiye Emekli Subaylar Derneğisergisi 23 Eylül’e kadar cihangir Sanat Galerisi’nde.
Geçmişten Geleceğe Balat isimli sergi 26 Eylül’e kadar Plato Sanat’ta.
Karma resim, heykel, seramik ve cam sergisi 28 Eylül’e kadar Pirosmani Sanat Galerisi’nde.
Merve Üstünalp’in “Biz vardık, biz yoktuk” isimli sergisi 28 Eylül’e kadar .artsümer’de.
İmgenin İdeolojisi isimli karma sergi 28 Eylül’e kadar ALAN İstanbul’da.
Ayşe Gül Süter’in sergisi 29 Eylül’e kadar Pg Art Gallery’de.
İhtişam ve Zarafet: Kore’nin Sanatı isimli sergi 29 Eylül’e kadar Topkapı Sarayı’nda.
“Bi’direniş” isimli sergi 29 Eylül’e kadar Bimisal Art&Design Gallery’de.
Rafet Ekiz’in isimli sergisi 29 Eylül’e kadar Kuzguncuk Harmony Sanat Galerisi’nde.
2013 Yaz Karma Sergisi 30 Eylül’e kadar Alta Sanat’ta.
Tüm Zamanlarisimli karma sergi 30 Eylül’e kadar Teşvikiye Sanat Galerisi’nde.
Cansu Tanpolat’ın “Öcüler” isimli sergisi 30 Eylül’e kadar Mine Sanat Galerisi’nde.
Işıl Eğrikavuk’un “Ters Köşe” isimli video yerleştirmesi 5 Ekim’e kadar Egeran Galeri’de.
Samimiyetle Hacklendimisimli karma sergi 5 Ekim’e kadar ARK Kültür Cihangir’de.
Ahmet Duru, Buğra Erol, Candan Öztürk, Deniz Rona ve Evrim Kavcar’ın “Kayıp” isimli sergisi 5 Ekim’e kadar Daire Galeri’de.
Ege’den Karadeniz’e Ortaçağ Limanları isimli fotoğraf sergisi 6 Ekim’e kadar Rahmi Koç Müzesi’nde.
Artamonoff: Bizans İstanbul’u İmgeleri, 1930-1947 isimli sergi 6 Ekim’e kadar Koç Üniversitesi Anadolu Araştırma Medeniyetleri Müzesi’nde.
Birliğin Keşfiisimli karma sergi 10 Ekim’e kadar Part Art İstanbul’da.
Çoğulcu, Şiirsel, İronikisimli sergi 10 Ekim’e kadar The Sofa Hotel’de.
Karma resim heykel sergisi Şile Sanat işbirliğiyle 11 Ekim’e kadar E-lab’da.
Volkan Diyaroğlu’nunsergisi 11 Ekim’e kadar Karşı Sanat Galerisi’nde.
Ekrem Kahraman’ın “Buluşma” isimli sergisi 11 Ekim’e kadar Medica Çağdaş Sanat’ta.
Sohei Nishino’nun “Diorama Maps” isimli sergisi 12 Ekim’e kadar Sanatorium’da.
Ayşegül Kırmızı’nın “Uyumadan” isimli sergisi 12 Ekim’e kadar Galeri Linart’ta.
Arslan Sükan’ın “Görünmeyen” isimli sergisi 12 Ekim’e kadar Galerist’te.
Fabian Marcaccio’nun sergisi 12 Ekim’e kadar Dirimart’ta.
Bjorn Melhus’un sergisi 12 Ekim’e kadar Dirimart’ta.
Dilara Akay, Argun Okumuşoglu, Şiir Özbilge, Gündüz Vassaf’ın sergisi 12 Ekim’e kadar HAYAKA ARTI’da.
Lithian Ricci’nin sergisi 12 Ekim’e kadar Maçka Modern Art Gallery’de.
Hale Arpacıoğlu’nun “Manyetik Şiirler” isimli sergisi 13 Ekim’e kadar Piramid Sanat’ta.
Volkan Kızıltuç’un “Eşikte” sergisi 19 Ekim’e kadar MERKUR’de.
Apel 15isimli sergi 19 Ekim’e kadar Galeri Apel’de.
Beş Asır Sonra Piri Reis Tersane-i Amire’desergisi 20 Ekim’e kadar Rahmi M. Koç Müzesi’nde.
Şahin Kaygun’un sergisi 20 Ekim’e kadar Elipsis Galeri’de.
Mehmet Ali Uysal’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Pi Artworks İstanbul’da.
Ali Kazma’nın “Kitap” isimli sergisi 26 Ekim’e kadar Galeri Nev’de.
Azade Köker’in sergisi 26 Ekim’e kadar cda Projects’te.
Yakın Menzil isimli karma fotoğraf sergisi 27 Ekim’e kadar İstanbul Modern’de.
Çağdaş Ustalardan Resim, Heykel ve Fotoğrafsergisi 31 Ekim’e kadar TEM Sanat Galerisi’nde.
Drew Tal’un sergisi 31 Ekim’e kadar Rezan Has Müzesi’nde.
Rebecca Horn’un “A Chemical Wedding İn İstanbul” isimli sergisi 1 Kasım’a kadar Galeri Artist’te.
Meriç Algün Ringborg’un “Görünürdeki Yazar” isimli sergisi 2 Kasım’a kadar Galeri NON’da.
Olga Kisseleva’nın sergisi 2 Kasım’a kadar Şekerbank Açıkekran Yeni Medya Sanatları Galerisi’nde.
Erdal Ateş’in “Karşı Duvarlar 2013” isimli sergisi 11 Kasım’a kadar Mim Hotel’de.
Kalliopi Lemos’un sergisi 10 Kasım’a kadar Fener Yoakimion Rum Kız Okulu’nda.
Ceylan Dökmen’in sergisi 15 Kasım’a kadar Cevahir Hotel İstanbul Asia’da.
No.3isimli sergi 16 Kasım’a kadar Nesrin Esirtgen Collection Mekanında.
Elio Montanari’nin “Biri, Hiçbiri, Binlercesi” sergisi 26 Aralık’a kadar SALT Galata’da.
Anish Kapoor’un sergisi 5 Ocak’a kadar Sakıp Sabancı Müzesi’nde.
Gülsün Karamustafa’nın “Vadedilmiş Bir Sergi” isimli sergisi 5 Ocak’a kadar SALT Beyoğlu’da.
Rafael Lozano-Hemmer’ın sergisi 16 Şubat’a kadar Perili Köşk’te.
Göç Bağlantıları Sergisi 22 Aralık 2014’e kadar Adalar Müzesi’nde.

ANKARA
Nurgül Begiç - keçe, aksesuar - 18 Eylül’e dek - Ankara Vakıf Eserleri Müzesi’nde. (0 312 311 49 25)x
Barış - resim, fotoğraf, heykel - 28 Eylül’e dek - Çankaya Belediyesi Galeri Uray’da. (0 312 458 89 00)
Fazilet Erkekoğlu - resim - 29 Eylül’e dek - Ankara Devlet Güzel Sanatlar Galerisi Mustafa Ayaz ve Plastik Sanatlar Merkezi Vakfı’nda. (0 312 285 89 98)
Erol Pelioğlu - resim - 29 Eylül’e dek - Fırça Sanat Galerisi’nde. (0 312 438 60 08)
Koleksiyondan Karma Resim - resim - 29 Eylül’e dek - Galeri Polart’ta. (0 312 439 14 80)
Murat Koç/Kara Düzen - resim - 6 Ekim’e dek - Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00)
Mexican Art - resim - 15 Kasım’a dek - Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00)
20. Yüzyıldan 21. Yüzyıla Uzanan Fırçalar - 26 Eylül-30 Ekim tarihleri arasında - Peker Sanat Galerisi’nde. (0 312 439 30 03)

BODRUM
Muzaffer Akyol’un sergisi 14 Ekim’e kadar Casa dell’Arte’de.

OPERA BALE
ANKARA
ATO Congressium’da “Opera ve Bale Yeni Sezon Açılış Konseri” 29 Eylül’de, saat 20.00’de. (0 312 229 76 25)
Opera Sahnesi’nde “Rigoletto” operası 2 ve 14 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00’te, “Bir Yaz Gecesi Rüyası” modern dans gösterisi 3 Ekim’de saat 20.00’de, “Amazonlar” balesi 5, 10, 12 ve 24 Ekim’de saat 20.00’de, “Fantastik” müzikali 6 Ekim’de saat 16.00’da, “Tosca” operası 9, 23 ve 30 Ekim’de saat 20.00’de, “Arda Boyları” modern dans gösterisi 21 Ekim’de saat 20.00’de. (0 312 229 76 25)
Operet Sahnesi’nde “Seslerle Anadolu” müzikli oyunu 8 Ekim’de saat 20.00’de, 20 Ekim’de saat 16.00’da, “Arşın Mal Alan” opereti 27 Ekim’de saat 16.00’da, 29 Ekim’de saat 20.00’de. (0 312 229 76 25)
Leyla Gencer Sahnesi’nde “Bremen Mızıkacıları” çocuk müzikali 6, 13 ve 20 Ekim’de saat 11.00’de, “A’dan Z’ye” çocuk müzikali 27 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 229 76 25)

MÜZİK
İSTANBUL
Yalın 18 Eylül 21:00’de çarşamba günü Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde
Lisa Stansfield Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 18 Eylül çarşamba günü Beşiktaş Kültür Merkezi’nde.
Nilüfer Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 19 Eylül perşembe günü saat 21.00’de Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi’nde.
Lana Del Rey 20 Eylül cuma günü saat 18.00’de KüçükÇiftlik Park’ta.
Richard Bona 20 Eylül cuma günü saat 23.00’te Date İstanbul’da.
Sıla Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 20 Eylül cuma günü Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda.
İlhan İrem Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 21 Eylül cumartesi günü Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda.
Gülşen Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 22 Eylül pazar günü Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda.

ANKARA
Jolly Joker Ankara’da Tan Taşçı konseri 20 Eylül’de saat 22.00’de, Pentagram - Murder King konseri 21 Eylül’de saat 22.00’de, Demet Akalın konseri 27 Eylül’de saat 22.00’de, Levent Yüksel konseri 28 Eylül’de saat 22.00’de, Redd konseri 4 Ekim’de saat 22.00’de, Orphaned Land konseri 9 Ekim’de saat 21.00’de, Cem Adrian konseri 11 Ekim’de saat 22.00’de, Göksel konseri 12 Ekim’de saat 22.00’de. (0 312 424 11 11)
Bilkent Odeon’da, Bilkent Senfoni Orkestrası’nın şef Işın Metin yönetiminde vereceği, Feryal Türkoğlu (soprano) ve Murat Karahan’ın (tenor) solist olarak yer aldığı konser, 21 Eylül’de saat 20.00’de. (0 312 290 17 75).

TİYATRO
İSTANBUL
Dostlar Tiyatrosu’nun “Yaşamaya Dair -Bursa Cezaevi’nden Mektuplar” adlı oyunu perşembe, cuma, cumartesi ve pazar 21.00’de Eminönü Ali Paşa Hanı’nda. (0 212 519 00 27)
Tiyatro Boyalıkuş’un “Melek” adlı oyunu cuma saat 20.30’da Sahne Cihangir’de. ( 0 212 245 21 09)

ANKARA
Mavi Sahne’de Sedat Demirsoy’un yönettiği, Kıvanç Nalça’nın rol aldığı “Yunus Bir Söz Söylemiş, Hiçbir Söze Benzemez” adlı oyun, 21 Eylül’de, saat 20.00’de. (0 312 241 02 33)
Eski Yeni Bar’da Charles Bukowski’nin yazdığı, Sedat Demirsoy’un uyarlayıp yönettiği, Orçun Çıtır’ın rol aldığı “Bukowski Sokak Felsefesi” adlı oyun, 22 Eylül Pazar günü saat 20.00’de. (0 312 433 07 01)
Ankara Halk Tiyatrosu’nda “Jeanne D’arc’ın Öteki Ölümü”, eylül ayı boyunca her cuma ve cumartesi saat 20.00’de. (0 312 418 97 98)




cumhuriyet.com.tr
Alıntı ile Cevapla
  #136  
Alt 07-10-2013, 15:50
admin admin isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator
 
üyelik tarihi: Jan 2009
Mesajlar: 1.806
Standart

Haftanın Sanat Çizelgesi
7 - 13 Ekim 2013

Bilkent Konser Salonu'nda, Başar Can Kıvrak'ın (piyano) vereceği resital, 8 Ekim'de saat 20.00'de, Bilkent Senfoni Orkestrası'nın şef Işın Metin yönetiminde vereceği, dünyaca ünlü piyanistimiz İdil Biret'in solist olarak yer alacağı konser 11 Ekim'de saat 20.00'de.






SERGİ
İSTANBUL
Banu Taşcı Fresko’nun “Anomia” isimli resim sergisi 8 Ekim’e kadar İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri’nde.
Nihâl Martlı’nın “Vagabonde” isimli sergisi 8 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında Hub Sanat Mekân’da.
Mediha Didem Türemen’in “Martının Peşinde” isimli sergisi 10 Ekim’e kadar Galeri Selvin’de.
Ustaların Gözünden Aynasız Dönem isimli fotoğraf sergisi 10 Ekim’e kadar İFSAK’ta.
Marjinal Bir Devrim isimli sergi 10 Ekim’e kadar Kuad Galeri’de.
Mediha Didem Türemen’in sergisi 10 Ekim’e kadar Galeri Selvin’de.
Gazi Sansoy’un “Biz Kimiz” isimli sergisi 10 Ekim’e kadar Caddebostan Kültür Merkezi Sanat Galerisi’nde.
Birliğin Keşfi isimli karma sergi 10 Ekim’e kadar Part Art İstanbul’da.
Çoğulcu, Şiirsel, İronik isimli sergi 10 Ekim’e kadar The Sofa Hotel’de.
Yusuf Bilge’nin resim sergisi 11 Ekim’e kadar GaleriM’de.
90. Yıl Cumhuriyet Sergisi 11 Ekim’e kadar Bahariye Sanat Galerisi’nde.
Karma resim heykel sergisi Şile Sanat işbirliğiyle 11 Ekim’e kadar E-lab’da.
Volkan Diyaroğlu’nun sergisi 11 Ekim’e kadar Karşı Sanat Galerisi’nde.
Ekrem Kahraman’ın “Buluşma” isimli sergisi 11 Ekim’e kadar Medica Çağdaş Sanat’ta.
Ceren Fındık’ın sergisi 11 Ekim’e kadar Galeri Artist Çukurcuma’da.
Sibel Yücel’in üç boyutlu resim sergisi 11 Ekim’e kadar Bakraç Sanat Galerisi’nde.
Gülercan Hacıoğlu’nun “News” isimli sergi 12 Ekim’e kadar Galateaart Galeri’de.
Bülbül San’ın “Vizörden Tuvale Yansımalar” isimli sergisi 12 Ekim’e kadar Hobi Sanat Merkezi’nde.
Sohei Nishino’nun “Diorama Maps” isimli sergisi 12 Ekim’e kadar Sanatorium’da.
Ayşegül Kırmızı’nın “Uyumadan” isimli sergisi 12 Ekim’e kadar Galeri Linart’ta.
Arslan Sükan’ın “Görünmeyen” isimli sergisi 12 Ekim’e kadar Galerist’te.
Fabian Marcaccio’nun sergisi 12 Ekim’e kadar Dirimart’ta.
Bjorn Melhus’un sergisi 12 Ekim’e kadar Dirimart’ta.
Dilara Akay, Argun Okumuşoğlu, Şiir Özbilge, Gündüz Vassaf’ın sergisi 12 Ekim’e kadar HAYAKA ARTI’da.
Lithian Ricci’nin sergisi 12 Ekim’e kadar Maçka Modern Art Gallery’de.
Hale Arpacıoğlu’nun “Manyetik Şiirler” isimli sergisi 13 Ekim’e kadar Piramid Sanat’ta.
Derya Bardakçı’nın “Bugün Bir Başka Renk-İstanbul’un Psikolojisi” isimli sergisi 14 Ekim’e kadar Arkeopera Sanat Galerisi’nde.
Shmavon Shmavonyan’ın “Doğanın Sevinci” isimli sergisi 14 Ekim’e kadar Sismanoglio Megaro’da.
Gülderen Depas’ın sergisi 17 Ekim’e kadar Gama Galeri’de.
Volkan Kızıltuç’un “Eşikte” sergisi 19 Ekim’e kadar MERKUR’de.
Nilhan Sesalan’ın “Sözle Dolu” isimli sergisi 19 Ekim’e kadar Nar Art Sanat Galerisi’de.
Apel 15isimli sergi 19 Ekim’e kadar Galeri Apel’de.
Ercan Akçetin’in Kaostan Doğan Düzen isimli sergisi 19 Ekim’e kadar Planet of Art Gallery’de.
Şehrin Doğası isimli sergi 19 Ekim’e kadar Daire Galeri’de.
ŞenBilge isimli sergi 20 Ekim’e kadar Rezan Has Müzesi’nde.
Serkan Taycan’ın “İki Deniz Arası (2013)” isimli projesi 13. İstanbul Bienali kapsamında 20 Ekim’e kadar Galata Özel Rum İlköğretim Okulu’nda.
13. İSTANBUL BİENALİ 20 Ekim’e kadar Antrepo No. 3, Galata Özel Rum İlköğretim Okulu, ARTER, SALT Beyoğlu ve 5533’te.
Meray Akmut’un “Botox” isimli sergisi 20 Ekim’e kadar Artgalerim Nişantaşı Sanat Galerisi’nde.
Deneme III: Buradayız! isimli sergi 20 Ekim’e kadar RenArt Sanat Galerisi’nde.
Beş Asır Sonra Piri Reis Tersane-i Âmire’de sergisi 20 Ekim’e kadar Rahmi M. Koç Müzesi’nde.
Şahin Kaygun’un sergisi 20 Ekim’e kadar Elipsis Galeri’de.
Osman Şengezer ’in kostüm eskizleri ve resim sergisi 25 Ekim’e kadar TEB Özel Bankacılık Nişantaşı Merkezi’nde.
Osman Şengezer’in sergisi 25 Ekim’e kadar TEB Özel Bankacılık Nişantaşı Merkezi’nde.
Olgu Ülkenciler’in “Zevkli Rezalet” isimli sergisi 26 Ekim’e kadar C.A.M Galeri’de.
Mehmet Ali Uysal’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Pi Artworks İstanbul’da.
Cengiz Çekil’in “Temizlik Beziyle” başlıklı sergisi 26 Ekim’e kadar Rampa’da.
Pınar Yoldaş’ın “Bir Başka Evrim” isimli sergisi 26 Ekim’e kadar Ekavart Gallery’de.
Serhat Kiraz’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Maçka Sanat Galerisi’nde.
Nilbar Güreş’in “Açık Telefon Kulübesi” başlıklı sergisi 26 Ekim’e kadar Rampa’da.
Ali Kazma’nın “Kitap” isimli sergisi 26 Ekim’e kadar Galeri Nev’de.
Azade Köker’in sergisi 26 Ekim’e kadar cda Projects’te.
Bir Kardeşlik ve Dayanışma Hikâyesi “S.U.A.T. ve Kapılar” isimli sergi 26 Ekim’e kadar Nişantaşı Işık Galeri’de.
Aslı Akyüz’ün resim sergisi 27 Ekim’e kadar Harmony Sanat Galerisi’nde.
Yakın Menzil isimli karma fotoğraf sergisi 27 Ekim’e kadar İstanbul Modern’de.
Ekin Onat’ın “Vertigo” başlıklı sergisi 27 Ekim’e kadar Merhart Galeri’de.
Julie Upmeyer’ın Katmanlı Karaköy isimli sergisi 30 Ekim’e kadar BauArt Galeri’de.
Mahremiyet isimli sergi 30 Ekim’e kadar Çağla Cabaoğlu Gallery’de.
Arslan Eroğlu’nun resim sergisi 31 Ekim’e kadar Artisan Sanat Galerisi’nde.
Nedret Yaşar’ın “Empati” isimli resim sergisi 31 Ekim’e kadar Doruk Sanat/Tophane’de.
Özgün Başaran Tokuç’un “Hadi, ben şimdi bir çocuğum!” isimli resim sergisi 31 Ekim’e kadar Ürün Sanat Galerisi’nde.
Çağdaş Ustalardan Resim, Heykel ve Fotoğraf sergisi 31 Ekim’e kadar TEM Sanat Galerisi’nde.
Mark Amerika’nın “Bulut Bankaları” isimli sergisi 31 Ekim’e kadar Kasa Galeri’de.
Emin Çizenel’in sergisi 31 Ekim’e kadar Kare Art Gallery’de.
Drew Tal’un sergisi 31 Ekim’e kadar Rezan Has Müzesi’nde.
Rebecca Horn’un “A Chemical Wedding İn İstanbul” isimli sergisi 1 Kasım’a kadar Galeri Artist’te.
Binnur Çavuşoğlu’nun suluboya resim sergisi 2-22 Kasım tarihleri arasında ArtEv Sanat Galerisi’nde.
Portreler isimli sergi 2 Kasım’a kadar Evin Sanat Galerisi’nde.
Meriç Algün Ringborg’un “Görünürdeki Yazar” isimli sergisi 2 Kasım’a kadar Galeri NON’da.
Esra Rotthoff’un sergisi 2 Kasım’a kadar Empire’da.
Olga Kisseleva’nın sergisi 2 Kasım’a kadar Şekerbank Açıkekran Yeni Medya Sanatları Galerisi’nde.
Fulden Aran’ın “Bir Yaz Gecesi Rüyası” isimli resim sergisi 2 Kasım’a kadar Alan İstanbul’da.
Nevin Çokay’ın sergisi 2 Kasım’a kadar Terakki Vakfı Sanat Galerisi’nde.
Kerem Ozan Bayraktar’ın “Sirk” isimli sergisi 3 Kasım’a kadar Pg Art Gallery’de.
Arayüzeyler isimli sergi 7 Kasım’a kadar Tophane-i Âmire Kültür ve Sanat Merkezi’nde.
Burcu Gökçek’in sergisi 9 Kasım’a kadar artSümer’de.
Bahadır Gökay’ın “Evvel” isimli sergisi 09 Kasım - 03 Aralık tarihleri arasında Almelek Sanat Galerisi’nde.
Burcu Gökçek’in “Biz” isimli sergisi 9 Kasım’a kadar artSümer’de.
Kontrol Noktası isimli sergi 10 Kasım’a kadar Depo’da.
Barış Cihanoğlu’nun “Kendini Bul” isimli sergisi 10 Kasım’a kadar Gallery İlayda’da.
Kalliopi Lemos’un sergisi 10 Kasım’a kadar Fener Yoakimion Rum Kız Okulu’nda.
Erdal Ateş ’in “Karşı Duvarlar 2013” isimli sergisi 11 Kasım’a kadar Mim Hotel’de.
Can Yeşiloğlu’nun sergi 13 Kasım’a kadar Galeri G-art’ta.
Rıza Kuruüzümcü’nün resim sergisi 14 Kasım-14 Aralık tarihleri arasında Doruk Sanat Galerisi’nde.
Ceylan Dökmen’in sergisi 15 Kasım’a kadar Cevahir Hotel İstanbul Asia’da.
No. 3 isimli sergi 16 Kasım’a kadar Nesrin Esirtgen Collection Mekânında.
Anlamlanan Bedenler isimli sergi 16 Kasım’a kadar Galeri Manâ’da.
Can Dostlarımız isimli resim sergisi 21 Kasım-12 Aralık tarihleri arasında Akyol Sanat Merkezi’nde.
Kayıt isimli karma sergi 22 Kasım’a kadar Mixer’de.
Dişe Dokunduk isimli sergi 4 Aralık’a kadar Şeli Sanat’ta.
Adem Genç ve Mustafa Ata’nın sergisi 5 Aralık’a kadar Myra Art Gallery’de.
Pierre Loti’nin İstanbul: 1903-1905 adlı fotoğraf sergisi 14 Aralık’a kadar Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde.
Elio Montanari’nin “Biri, Hiçbiri, Binlercesi” sergisi 26 Aralık’a kadar SALT Galata’da.
Fotomuhabirliğin 40 Yılı - Sipa Kuşağı isimli sergi 31 Aralık’a kadar Fransız Kültür Merkezi’nde.
Anish Kapoor’un sergisi 5 Ocak’a kadar Sakıp Sabancı Müzesi’nde.
Gülsün Karamustafa’nın “Vaad Edilmiş Bir Sergi” isimli sergisi 5 Ocak’a kadar SALT Beyoğlu ve SALT Galata’da.
Rafael Lozano-Hemmer’ın sergisi 16 Şubat’a kadar Perili Köşk’te.

ANKARA
Yusuf Bilge - resim - 11 Ekim’e dek - Galeri M Sanat Galerisi’nde. (0 312 235 50 06)
Tuğrul Cankurt - resim - 12 Ekim’e dek - Nurol Sanat Galerisi’nde. (0 312 468 86 70)
Evin Kırca - resim - 18 Ekim’e dek - Cumhuriyet Kültür Merkezi’nde. (0 312 442 30 50)
Sibel Avcı Tuğal - resim - 22 Ekim’e dek - Mustafa Ayaz Müzesi ve Sanat Galerisi’nde. (0 312 285 89 98)
İzlenimyorum/Karadeniz - resim - 23 Ekim’e dek - Galeri Soyut’ta. (0 312 438 86 70)
20. Yüzyıldan 21. Yüzyıla Uzanan Fırçalar - 30 Ekim’e dek - Peker Sanat Galerisi’nde. (0 312 439 30 03)
Nur Koçak - resim - 2 Kasım’a dek - Galeri Nev’de. (0 312 437 39 90)
Adnan Turani - resim - 2 Kasım’a dek - Kav Sanat Galerisi’nde. (0 312 491 22 32)
Genç Kuşak II - resim - 2 Kasım’a dek - Kav Genç Sanat’ta. (0 312 491 22 32)

İZMİR
Bornova Belediyesi Kent Arşivi ve Müzesi (Dramalılar Köşkü) Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun “İlk Eserinden Son Eserine Bedri Rahmi Eyüboğlu Retrospektif Sergisi”ne ev sahipliği yapacak. Küratörlüğünü Fahri Özdemir ve İbrahim Karaoğlu’nun yaptığı sergi 24 Kasım’a kadar izlenimde kalacak.
Kedi Kültür Sanat Merkezi, 8 Ekim’e dek Nursel Alyanak Resim Sergisi’ne ev sahipliği yapacak.
Kuşadası Double Tree By Hilton Otel bünyesindeki G Art Galeri, 20 Ekim’e kadar Aydın Baktır’ın “Kuşlar ve Melekler” adlı resim sergisine ev sahipliği yapacak.

ADANA
Kudret Sönmez’in, ‘Güz Damlası’ adlı resim sergisi 10 Ekim günü 18.00’de Adana Kültür ve Sanat Merkezi’nde açılacak. Sanatçının çok sayıda yağlıboya çalışmasının yer alacağı sergi 20 Ekim’e dek izlenime açık olacak. (0322 352 47 13)
Aysel Erken, Nevin Bayrak ve Ayten Erken’in, ‘Trio Sergisi’ AÇS Sanat Galerisi’nde sürüyor. Sanatseverler sergiyi 10 Eylül’e dek izleyebilecek. (0534 299 23 88)

GAZİANTEP
Sanko Sanat Galerisi, yeni sergi dönemini, modern resmin en büyük öncülerinden Salvador Dali’nin, ‘Zodyak’ adlı sergisiyle açtı. Sanko Park Sanat Galerisi’ndeki sergide, 20. yüzyıl resminin öncü isimlerinden Salvador Dali’nin 13 taş baskı eserinin bulunduğu, “Zodyak Serisi” ve farklı dönemlerine ait olan 17 orijinal litografik baskı olmak üzere 30 orijinal özgün baskısı yer alıyor. Sanatseverler, küratörlüklerini Fahri Özdemir ve İbrahim Karaoğlu’nun yaptığı sergiyi 10 Ekim tarihine dek izleme olanağı bulacak. (0342 336 60 66)

TİYATRO
İSTANBUL
Devlet Tiyatroları’nın “Lütfen Kızımla Evlenir misiniz?” adlı oyunu salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar Küçük Sahne’de. “Çehov Makinesi” adlı oyunu cumartesi, pazar Üsküdar Tekel Sahnesi’nde. “Herkesin Bildiği Sırlar” adlı oyunu cuma, cumartesi, pazar Ahmet Mithat Efendi Sahnesi’nde. “Michelangelo” adlı oyunu salı, çarşamba, perşembe, cuma Üsküdar Stüdyo Sahne’de.
Şehir Tiyatroları’nın “Yüzleşme” adlı oyunu çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar saat 20.00’de Üsküdar K. Yılmazer Sannesi’nde. “Toros Canavarı” adlı oyunu çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar saat 20.00’de Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’nde. “Buluşma Yeri” adlı oyunu çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde. “Ocak” adlı oyunu çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi Ümraniye Sahnesi’nde. “Kösem Sultan” adlı oyunu çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar Üsküdar Müsahipzade Sahnesi’nde. “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” adlı oyunu cuma, cumartesi, pazar Kâğıthane Sadabad Sahnesi’nde.
Bakırköy Belediye Tiyatroları’nın “Şişman Domuz” adlı oyunu çarşamba saat 20.30’da Turhan Tuzcu Sahnesi’nde. “Külhanbeyli Müzikali” adlı oyunu perşembe saat 20.30’da Müşfik Kenter Sahnesi’nde. “Üç Kuş Kardeş” adlı oyunu pazar saat 11.00’de. “Kaç Baba Kaç” adlı oyunu pazar 15.30’da.
Dostlar Tiyatrosu’nun “Ben Bertolt Brecht ” adlı oyunu salı günü 20.30’da Yunus Emre Kültür Merkezi’nde. (0212 519 00 27)
Ortaoyuncular Tiyatrosu’nun “Masal Müfettişi” adlı oyunu cuma, cumartesi, pazar saat 20.00’de.
Oyun Atölyesi’nin “Testosteron” adlı oyunu pazartesi, salı 20.30’da. “Nehir” adlı oyunu çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi saat 20.30’da, pazar 16.00’da.
İkincikat’ın “Küçük” adlı oyunu pazartesi, salı, çarşamba “Öğüt (Ekip)” adlı oyunu perşembe, cuma, cumartesi saat 20.30’da ikincikat-istiklal’de.
Tiyatro Boyalıkuş’un “Melek” adlı oyunu perşembe saat 20.30’da Sahne Cihangir’de. (0 212 245 21 09)
Kumbaracı50’nin “Çok Yaşa Andy Warhol” adlı oyunu pazartesi, salı, çarşamba saat 20:30’da. “O.B.E.B.” adlı oyunu perşembe, cuma 20.30’da. “Hakiki Gala” adlı oyunu cumartesi 20.30’da. (0532 255 55 80)
Tiyatro Ak’la Kara’nın “Arsız Davet” adlı oyunu cumartesi 20.30’da, pazar 17.00’de.
n Moda Sahnesi’nin “Hamlet” adlı oyunu perşembe, cuma, pazar 20.30’da, cumartesi 16.00’da ve 20.30’da.

ANKARA
Akün Sahnesi ’nde, “Sarı Naciye” adlı oyun, 8, 9, 10, 11 ve 12 Ekim’de saat 20.00’de, 13 Ekim’de saat 15.00’te; “Dolores Claiborne” adlı oyun, 16, 17, 18 Ekim’de saat 20.00’de, 19 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 20 Ekim’de saat 15.00’te; “Çalıkuşu” adlı oyun, 22, 23, 24, 25, 29, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te; “Keloğlan Keleşoğlan” adlı çocuk oyunu, 10, 12, 24, 29 ve 31 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 427 19 71)
Altındağ Tiyatrosu ’nda, “Miyhavlar Tiyatrosu” adlı çocuk oyunu, 8, 11, 23, 25 ve 30 Ekim’de saat 11.00’de; “Nalınlar” adlı oyun, 8, 9, 10, 11 Ekim’de saat 20.00’de, 12 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 13 Ekim’de saat 15.00’te; “Sinek Kadar Kocam Olsun Başımda Bulunsun” adlı oyun 16, 17, 18 Ekim’de saat 20.00’de, 19 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 20 Ekim’de saat 15.00’te; “En Son O Gitti” adlı oyun 22, 23, 24, 25, 29, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 316 59 02)
Büyük Tiyatro’da, “Teneke” adlı oyun, 8, 11, 18, 22, 25, 29 Ekim’de saat 20.00’de, 11, 20 ve 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 324 22 10)
Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde, “Kösem Sultan” adlı oyun, 8, 9, 10, 11, 12 Ekim’de saat 20.00’de, 13 Ekim’de saat 15.00’te; “Aşk Hastası” adlı oyun 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25 Ekim’de saat 20.00’de, 19 ve 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te; “Narnia Günlükleri” adlı çocuk oyunu, 22 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 240 00 91)
Küçük Tiyatro’da, “Para” adlı oyun 8, 9, 10, 11 Ekim’de saat 20.00’de, 12 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 13 Ekim’de saat 15.00’te; “Ben Ödüyorum” adlı oyun 16, 17, 18 Ekim’de saat 20.00’de, 19 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 20 Ekim’de saat 15.00’te; “Nereye?” adlı oyun, 22, 23, 24, 25 29, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te; “Karlar Kraliçesi” çocuk oyunu, 23, 25, 29, 31 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 311 11 69)
Oda Tiyatrosu’nda, “Mevlana-Aşk ve Barış Çığlığı” adlı oyun, 8, 9, 10, 11, 12, 29, 30, 31 Ekim’de saat 18.30’da; “Nehir” 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26 Ekim’de saat 18.30’da. (0 312 311 11 69)
Stüdyo Sahne’de, “Meraklısı İçin Öyle Bir Hikâye” adlı oyun, 8, 11, 18, 20 Ekim’de saat 20.00’de, 13 Ekim’de saat 15.00’te; “Bir Ben Vardır Bende Benden İçeri” adlı oyun, 22, 25, 29 Ekim’de saat 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 397 30 24)
İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi’nde, “Hayvan Çiftliği” adlı oyun, 9, 10, 16, 17 Ekim’de saat 20.00’de, 12, 19 Ekim’de saat 15.00’te; “Jerry ve Tom” adlı oyun, 23, 24 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00’te; “Cesaret Ana ve Çocukları” adlı oyun, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de; “Horoz Adam ve Korsan” adlı oyun, 9, 13, 20 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 397 30 24)
Şinasi Sahnesi’nde, “Ramiz ile Jülide” adlı oyun, 8, 9, 10, 11, 29, 30, 31 Ekim’de saat 20.00’de, 12 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 13 Ekim’de saat 15.00’te; “Aklımdaki Kadınlar” adlı oyun, 16, 17, 18 Ekim’de saat 20.00’de, 19 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 20 Ekim’de saat 15.00’te; “İki Kalas Bir Heves/Van DT” adlı oyun, 22, 23, 24, 25 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 467 17 44)
Ankara Halk Tiyatrosu’nda, “Jeanne D’arc’ın Öteki Ölümü”, ekim ayı boyunca her cuma ve cumartesi saat 20.00’de. (0 312 418 97 98)

MÜZİK
İSTANBUL
Emre Kula’nın konseri bugün 22.30’da Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
Birsen Tezer’in konseri yarın saat 20.30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde.
Circus, Cinema and Spaghetti - Sexmob Plays Fellini: The Music Of Nino Rota’nın 23. Akbank Caz Festivali kapsamındaki konseri yarın Baylon’da.
Jülide’nin konseri yarın saat 22.00’da Mask Live Music Club’ta.
Norveçli piyano-caz üçlüsü In The Country’nin konseri yarın saat 21.30’da Salon IKSV’de.
Ayşegül İnci’nin konseri yarın saat 22.30’da Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestraları’nın 30. Sanat Yılı Konseri, yarın saat 20.30’da Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu’nda.
Jehan Barbur ve İlhan Erşahin’in 23. Akbank Caz Festivali kapsamındaki konseri 9 Ekim günü Caddebostan Kültür Merkezi’nde.

ANKARA
Bilkent Konser Salonu ’nda, Başar Can Kıvrak’ın (piyano) vereceği resital, 8 Ekim’de saat 20.00’de, Bilkent Senfoni Orkestrası’nın şef Işın Metin yönetiminde vereceği, dünyaca ünlü piyanistimiz İdil Biret’in solist olarak yer alacağı konser 11 Ekim’de saat 20.00’de.
Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi ’nde, Kardeş Türküler’in vereceği konser 9 Kasım’da, saat 20.30’da. (0 312 286 12 11)




cumhuriyet.com.tr
Alıntı ile Cevapla
  #137  
Alt 21-10-2013, 13:31
admin admin isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator
 
üyelik tarihi: Jan 2009
Mesajlar: 1.806
Standart

Haftanın Sanat Çizelgesi
21 - 28 Ekim 2013

Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi'nde, Kardeş Türküler'in vereceği konser 9 Kasım'da...




SERGİ
İSTANBUL
* Tansel Türkdoğan’ın “Simülatif İzler, Bilinmeyen Objeler” isimli sergisi 1 - 30 Kasım tarihleri arasında Kare Art Gallery’de.
* Binnur Çavuşoğlu’nun “Işığın Düştüğü Her Ne Varsa...” isimli sergisi 2 - 22 Kasım tarihleri arasında Artev Sanat Galerisi’nde.
* Nuran Terzioğlu’nun “Eldiven Fabrikası” isimli sergisi 2 Kasım - 7 Aralık tarihleri arasında Galeri Apel’de.
* Luke Waller’ın sergisi 22 Ekim - 17 Kasım tarihleri arasında RenArt Galeri’de.

* Berna Karaevli’nin “İz” isimli sergisi 22 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında Galeri Eksen’de.
*Mehmet Yılmaz’ın sergisi 23 Ekim - 17 Kasım tarihleri arasında Piramid Sanat’ta.
* Feridun Oral’ın “Monalisa - Buruk Bir Tebessümün Mısa Hikâyesi” isimli sergisi 23 Ekim - 17 Kasım tarihleri arasında Galeri Selvin’de.
* Kemal Özen’in “İyi Çocuk Ol, Acınla Büyü” isimli sergisi 23 Ekim - 24 Kasım tarihleri arasında Sanatorium’da.
* Eşref Üren’in sergisi 24 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında İşsanat Kibele Sanat Galerisi’nde.
* Mimardan Müzisyene Sınırsız Yaratıcılık isimli sergi 24 Ekim - 25 Aralık tarihleri arasında ARMAGGAN Art & Design Gallery’de.
* Seyhun Topuz’un sergisi 24 Ekim - 27 Aralık tarihleri arasında Proje 4L/Elgiz Çağdaş Sanat Müzesi’nde.
* Memduh Kuzay’ın sergisi 24 Ekim - 16 Kasım tarihleri arasında Arnavutköy artgallery’de.
* 3 Kuşak Erdirenler Retrospektif Sergisi 1 isimli sergi 24 Ekim - 16 Kasım tarihleri arasında Derinlikler Sanat Merkezi’nde.
* A. Halim Kulaksız’ın “Nostalgia Impossibile” isimli sergisi 24 Ekim - 23 Kasım tarihleri arasında 44A Sanat Galerisi’nde.
* Şevket Sönmez’in sergisi 28 Ekim - 20 Kasım tarihleri arasında MERKUR’de.
* Bir Daha Asla! Geçmişle Yüzleşme ve Özür isimli sergi 25 Ekim - 15 Aralık tarihleri arasında DEPO’da.
* Aslı Vural’ın “Kayıp Kent” isimli sergisi 25 Ekim - 16 Kasım tarihleri arasında Türker Art’ta.
* Osman Şengezer ’in kostüm eskizleri ve resim sergisi 25 Ekim’e kadar TEB Özel Bankacılık Nişantaşı Merkezi’nde.
* Osman Şengezer’in sergisi 25 Ekim’e kadar TEB Özel Bankacılık Nişantaşı Merkezi’nde.
* Olgu Ülkenciler’in “Zevkli Rezalet” isimli sergisi 26 Ekim’e kadar C.A.M Galeri’de.
* Mehmet Ali Uysal’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Pi Artworks İstanbul’da.
* Cengiz Çekil’in “Temizlik Beziyle” başlıklı sergisi 26 Ekim’e kadar Rampa’da.
* Pınar Yoldaş’ın “Bir Başka Evrim” isimli sergisi 26 Ekim’e kadar Ekavart Gallery’de.
* Serhat Kiraz’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Maçka Sanat Galerisi’nde.
* Nilbar Güreş’in “Açık Telefon Kulübesi” başlıklı sergisi 26 Ekim’e kadar Rampa’da.
* Ali Kazma’nın “Kitap” isimli sergisi 26 Ekim’e kadar Galeri Nev’de.
* Azade Köker’in sergisi 26 Ekim’e kadar cda Projects’te.
* Bir Kardeşlik ve Dayanışma Hikayesi “S.U.A.T. ve Kapılar” isimli sergi 26 Ekim’e kadar Nişantaşı Işık Galeri’de.
* Aslı Akyüz’ün resim sergisi 27 Ekim’e kadar Harmony Sanat Galerisi’nde.
* Yakın Menzil isimli karma fotoğraf sergisi 27 Ekim’e kadar İstanbul Modern’de.
* Ekin Onat’ın “Vertigo” başlıklı sergisi 27 Ekim’e kadar Merhart Galeri’de.
* Julie Upmeyer ’ın Katmanlı Karaköy isimli sergisi 30 Ekim’e kadar BauArt Galeri’de.
* Mahremiyet isimli sergi 30 Ekim’e kadar Çağla Cabaoğlu Gallery’de.
* Arslan Eroğlu’nun resim sergisi 31 Ekim’e kadar Artisan Sanat Galerisi’nde.
* Nedret Yaşar ’ın “Empati” isimli resim sergisi 31 Ekim’e kadar Doruk Sanat/Tophane’de.
* Özgün Başaran Tokuç’un “Hadi, Ben Şimdi Bir Çocuğum!” isimli resim sergisi 31 Ekim’e kadar Ürün Sanat Galerisi’nde.
* Çağdaş Ustalardan Resim, Heykel ve Fotoğraf sergisi 31 Ekim’e kadar TEM Sanat Galerisi’nde.
* Mark Amerika’nın “Bulut Bankaları” isimli sergisi 31 Ekim’e kadar Kasa Galeri’de.
* Emin Çizenel’in sergisi 31 Ekim’e kadar Kare Art Gallery’de.
* Drew Tal’ın sergisi 31 Ekim’e kadar Rezan Has Müzesi’nde.
* Rebecca Horn’un “A Chemical Wedding in İstanbul” isimli sergisi 1 Kasım’a kadar Galeri Artist’te.
* Gülgün Başarır’ın “Seçmeler” isimli sergisi 1 Kasım’a kadar Galeriartist Çukurcuma’da.
* Geçiş Projesi 3. bölüm sergisi 1 Kasım’a kadar Yapı Kredi Kültür Merkezi’nde.
* Zekeriyaköy Sanat Grubu’nun “Bilinmeyen Daire” isimli sergisi 1 Kasım’a kadar Lebriz ART212 Nişantaşı Sanat Galerisi’nde.
* Binnur Çavuşoğlu’nun suluboya resim sergisi 2-22 Kasım tarihleri arasında ArtEv Sanat Galerisi’nde.
* Portreler isimli sergi 2 Kasım’a kadar Evin Sanat Galerisi’nde.
* Meriç Algün Ringborg’un “Görünürdeki Yazar” isimli sergisi 2 Kasım’a kadar Galeri NON’da.
* Esra Rotthoff’un sergisi 2 Kasım’a kadar Empire’da.
* Olga Kisseleva’nın sergisi 2 Kasım’a kadar Şekerbank Açıkekran Yeni Medya Sanatları Galerisi’nde.
* Fulden Aran’ın “Bir Yaz Gecesi Rüyası” isimli resim sergisi 2 Kasım’a kadar Alan İstanbul’da.
* Nevin Çokay’ın sergisi 2 Kasım’a kadar Terakki Vakfı Sanat Galerisi’nde.
* Kerem Ozan Bayraktar’ın “Sirk” isimli sergisi 3 Kasım’a kadar Pg Art Gallery’de.
* Nihâl Martlı’nın “Vagabonde” isimli sergisi 3 Kasım’a kadar Hub Sanat Mekan’da.
* Arayüzeyler isimli sergi 7 Kasım’a kadar Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde.
* Burcu Gökçek’in sergisi 9 Kasım’a kadar artSümer’de.
* Sabri Berkel’in “Kusursuz Bir Dünya” isimli sergisi 9 Kasım’a kadar Teşvikiye Sanat Galerisi’nde.
* Aysun Pekin, Canan Karahan, Derya Ozan, Füsun Özsoy, Sena Saraç ’ın karma sergisi 9 Kasım’a kadar İstanbul Sanayi Odası Sanat Galerisi’nde.
* Bahadır Gökay’ın “Evvel” isimli sergisi 09 Kasım - 03 Aralık tarihleri arasında Almelek Sanat Galerisi’nde.
* Burcu Gökçek’in “Biz” isimli sergisi 9 Kasım’a kadar artSümer’de.
* Kontrol Noktası isimli sergi 10 Kasım’a kadar Depo’da.
* Barış Cihanoğlu’nun “Kendini Bul” isimli sergisi 10 Kasım’a kadar Gallery İlayda’da.
* Kalliopi Lemos’un sergisi 10 Kasım’a kadar Fener Yoakimion Rum Kız Okulu’nda.
* Erdal Ateş’in “Karşı Duvarlar 2013” isimli sergisi 11 Kasım’a kadar Mim Hotel’de.
* Can Yeşiloğlu’nun sergisi 13 Kasım’a kadar Galeri G-art’ta.
* Rıza Kuruüzümcü’nün resim sergisi 14 Kasım-14 Aralık tarihleri arasında Doruk Sanat Galerisi’nde.
* Ceylan Dökmen’in sergisi 15 Kasım’a kadar Cevahir Hotel İstanbul Asia’da.
* No.3 isimli sergi 16 Kasım’a kadar Nesrin Esirtgen Collection mekânında.
* Anlamlanan Bedenler isimli sergi 16 Kasım’a kadar Galeri Manâ’da.
* Can Dostlarımız isimli resim sergisi 21 Kasım-12 Aralık tarihleri arasında Akyol Sanat Merkezi’nde.
* Kayıt isimli karma sergi 22 Kasım’a kadar Mixer’de.
* Dişe Dokunduk isimli sergi 4 Aralık’a kadar Şeli Sanat’ta.
* Adem Genç ve Mustafa Ata’nın sergisi 5 Aralık’a kadar Myra Art Gallery’de.
* Pierre Loti’nin İstanbul: 1903-1905 adlı fotoğraf sergisi 14 Aralık’a kadar Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde.
* Elio Montanari’nin “Biri, Hiçbiri, Binlercesi” sergisi 26 Aralık’a kadar SALT Galata’da.
* Tülin Onat ve Mithat Şen’in sergisi 30 Aralık’a kadar Dentan’da.
* Fotomuhabirliğin 40 Yılı - Sipa Kuşağı isimli sergi 31 Aralık’a kadar Fransız Kültür Merkezi’nde.
* Anish Kapoor’un sergisi 5 Ocak’a kadar Sakıp Sabancı Müzesi’nde.
* Gülsün Karamustafa’nın “Vadedilmiş Bir Sergi” isimli sergisi 5 Ocak’a kadar SALT Beyoğlu ve SALT Galata’da.
* Sophia Vari’nin sergisi 19 Ocak’a kadar Pera Müzesi’nde.
* Düşler Gerçekler İmgeler isimli sergi 19 Ocak’a kadar Pera Müzesi’nde.
* Rafael Lozano-Hemmer’ın sergisi 16 Şubat’a kadar Perili Köşk’te.

ANKARA
* Sibel Avcı Tuğal - resim - bugün sona eriyor - Mustafa Ayaz Müzesi ve Sanat Galerisi’nde. (0 312 285 89 98)
* İzlenimyorum/Karadeniz - resim - 23 Ekim’e dek - Galeri Soyut’ta.(0 312 438 86 70)
* 20. Yüzyıldan 21. Yüzyıla Uzanan Fırçalar - 30 Ekim’e dek - Peker Sanat Galerisi’nde. (0 312 439 30 03)
* Nur Koçak - resim - 2 Kasım’a dek - Galeri Nev’de. (0 312 437 39 90)
* Adnan Turani - resim - 2 Kasım’a dek - Kav Sanat Galerisi’nde. (0 312 491 22 32)
* Genç Kuşak II - resim - 2 Kasım’a dek - Kav Genç Sanat’ta. (0 312 491 22 32)
* Nihâl Martlı/VAGABONDE - resim - 3 Kasım’a dek - Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00)
* Farago/Zahit Büyükişliyen - resim - 8 Kasım’a dek - Güler Sanat’ta. (0312 236 21 22)
* Şefik Bursalı Resim Yarışması Sergisi - resim - 8 Kasım’a dek - Ankara Resim ve Heykel Müzesi’nde. (0 312 384 42 00)
* Hasan Karegarı - rapidograf - 11 Kasım’a dek - GaleriM Sanat Galerisi’nde. (0 312 235 50 06)
* Nevzat Can - karakalem ve yağlıboya Atatürk sergisi - 13 Kasım’a dek - Stillife Art’ta. (0 312 441 01 45)
* Mexican Art - resim - 15 Kasım’a dek - Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00)
*Harun Antakyalı - resim - 17 Kasım’a dek - m1886 Sanat Projeleri’nde. (0 312 286 00 74)
* Serdar Pehlivan - resim - 22 Kasım’a dek - Atlas Sanat Galerisi’nde. (0 312 468 59 04)
* İsmail Altınok - resim - 30 Kasım’a dek - İsmail Altınok Sanat Merkezi’nde. (0 312 433 30 34)

ADANA
* Musa Boz’un, AÇS Sanat Galerisi ’ndeki sergisi sürüyor. Boz’un yağlıboya çalışmalarının bir bölümünün yer aldığı sergi, 30 Ekim tarihine dek izlenime açık olacak. (0505 2253297)

GAZİANTEP
* Ressam Şenol Tilki’nin, Sanko Park Sanat Galerisi’ndeki sergisi sürüyor. Sanatçı Tilki’nin yağlıboya çalışmalarının yer aldığı sergiyi sanatseverler 25 Ekim tarihine dek 10.00-22.00 saatleri gezebilecek. (0342 336 60 66)

HATAY
* Muzaffer Tire’nin, ‘Çengelli Düşünceler’ adlı resim sergisi çarşamba günü 18.00’da Antakya Prime Mall AVM Sanat Galerisi’nde açılacak. Tire’nin sergisi 15 Kasım tarihine dek sanatseverlerin izlenimine açık tutulacak. (0326 2901111-16)

MÜZİK
İSTANBUL
*Borusan Quartet’ın konseri bugün saat 20.00’de Kadıköy Süreyya Operası’nda.
*Engin Gürkey’in konseri yarın 20.00’de Jolly Joker İstanbul sahnesinde.
ABD’li caz trompetçisi
*Christian Scott’ın konseri yarın saat 21.30’da Salon IKSV’de.
*Bulutsuzluk Özlemi grubunun konseri yarın saat 22.30 ’da Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
*Nicholas Phan ve piyanist Myra Huang’ın konseri 23 Ekim’de saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda.
*Snarky Puppy’in konseri 23 Ekim’de saat 21.30’da Salon IKSV’de.
*Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall konserlerinde Genco Erkal’ın anlatıcılığında Cihat Aşkın ve İstanbul Oda Orkestrası’nın seslendireceği “Askerin Öyküsü” 23 Ekim’de saat 19.30’da (0212 359 58 00-132)
*Cristina Branco’nun konseri 24 Ekim’de saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda.
*Alp Ersönmez’in konseri 24 Ekim’de saat 20.00’de Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde.
*Zuhal Olcay ve Çağ Erçağ, Melih Kara, Ozan Tunca, Murat Berk’ten oluşan Cellistanbul konseri 24 Ekim’de saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde. (0212 215 60 29)
*İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın şef Sung-jin Kim yönetimindeki “Kore Haftası Konseri” 25 Ekim’de Küçükçekmece Arenamega’da.
*Orchestra’Sion’nun solistler Rüstem Mustafa, Öykü Koçoğlu, Çağlayan Çetin, Orçun Orçunsel eşliğinde vereceği oda müziği konseri 26 Ekim’de saat 19.30’da Notre Dame de Sion’da. (0212 219 16 97)

*Asya-Avrupa Oda Orkestrası’nın, şef Serdar Yalçın yönetiminde vereceği ilk konseri “Cumhuriyet” 27 Ekim’de saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde. Solistler: Hüseyin Likos, Halit Turgay.

ANKARA
* CSO Konser Salonu’nda, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın şef Rengim Gökmen yönetiminde vereceği Dorukhan Doruk’un solist olarak yer alacağı “Ankara’nın Başkent Oluşunun 90. Yılı/Cumhuriyet Bayramı” konseri, 31 Ekim’de, saat 20.00’de. (0312 309 13 43)

* Bilkent Konser Salonu’nda, Bilkent Senfoni Orkestrası’nın şef Gürer Aykal yönetiminde vereceği, Alexei Volodin (piyano) solist olarak katılacağı konser, 25 Ekim’de, saat 20.00’de. (0 312 290 17 75)

* Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi’nde, Kardeş Türküler’in vereceği konser 9 Kasım’da, saat 20.30’da. (0 312 286 12 11)

TİYATRO
İSTANBUL
* Devlet Tiyatroları Beykoz Ahmet Mithat Efendi Sahnesi’nde “Kurban” cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Cevahir Sahneleri Salon 1’de “Kızılırmak” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Cevahir Sahneleri Salon 2’de “Son Tango” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Küçük Sahne’de “Profesyonel” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Üsküdar Stüdyo Sahne’de “İkinci Dereceden İşsizlik” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. (0 212 292 39 00)
* İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde “Ocak” çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.30 ve 20.00, pazar 15.30. Kağ. Küçük Kemal Sahnesi’nde “Kedi ile Palyaço” perşembe 14.00. Haldun Taner Sahnesi’nde “Yolcu” çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.30 ve 20.00, pazar 15.30. Ümraniye Sahnesi’nde “Kösem Sultan” çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.30 ve 20.00. Üsküdar Müsahipzade Sahnesi’nde “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.30 ve 20.00, pazar 15.30. Üsküdar K. Yılmazer Sahnesi’nde “Türkiye Kayası - Bir Göç Hikayesi” çarşamba, perşembe, cuma 20.00; “Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt” perşembe, cuma 12.00. (0 212 455 39 00)
* Ortaoyuncular’da “Masal Müfettişi” cumartesi 20.00, pazar 18.00. (0 212 251 18 65)
* Kumbaracı50’da “Yokuş Aşağı Emanetler” bugün, salı 20.30; “Katilcilik” çarşamba, perşembe 20.30; “444” cuma, cumartesi 20.30 (0532 255 55 80)
* Tiyatro Boyalıkuş’ta “Melek” cuma 20.30 Sahne Cihangir’de. ( 0 212 245 21 09)
* Sahne Hal’de “Down To The Earth” bugün, “İyi İnsanlar” salı, “100” çarşamba, “Kırık Merdivenler” perşembe 20.30. (0 212 274 74 78)
* garajistanbul’da “Ali ile Ramazan” 20.00. (0 212 244 44 99)
* Tiyatro Pera’da Akdeniz (Müzikal) cuma, cumartesi ve pazar saat 20.00’de sahnelenecek.

ANKARA
* Akün Sahnesi’nde, “Çalıkuşu” adlı oyun, 22, 23, 24, 25, 29, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te, “Keloğlan Keleşoğlan” adlı çocuk oyunu, 10, 12, 24, 29 ve 31 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 427 19 71)
* Altındağ Tiyatrosu’nda, “Miyhavlar Tiyatrosu” adlı çocuk oyunu, 23, 25 ve 30 Ekim’de saat 11.00’de, “En Son O Gitti” adlı oyun 22, 23, 24, 25, 29, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 316 59 02)
* Büyük Tiyatro’da, “Teneke” adlı oyun, 22, 25, 29 Ekim’de saat 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 324 22 10)
* Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde, “Aşk Hastası” adlı oyun 22, 23, 24, 25 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te, “Narnia Günlükleri” adlı çocuk oyunu, 22 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 240 00 91)
* Küçük Tiyatro’da, “Nereye?” adlı oyun, 22, 23, 24, 25 29, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te, “Karlar Kraliçesi” çocuk oyunu, 23, 25, 29, 31 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 311 11 69)
* Oda Tiyatrosu’nda, “Mevlana-Aşk ve Barış Çığlığı” adlı oyun, 29, 30, 31 Ekim’de saat 18.30’da, “Nehir” 22, 23, 24, 25, 26 Ekim’de saat 18.30’da. (0 312 311 11 69)
* Stüdyo Sahne’de, “Bizim Yunus” adlı oyun, 22, 25, 29 Ekim’de saat 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 397 30 24)
* İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi’nde, “Jerry ve Tom” adlı oyun, 23, 24 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00’te, “Cesaret Ana ve Çocukları” adlı oyun, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, “Horoz Adam ve Korsan” adlı oyun, 20 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 397 30 24)
* Şinasi Sahnesi’nde, “Ramiz ile Jülide” adlı oyun, 29, 30, 31 Ekim’de saat 20.00’de, “İki Kalas Bir Heves/Van DT” adlı oyun, 22, 23, 24, 25 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 467 17 44)
* Ankara Halk Tiyatrosu’nda, “Jeanne D’arc’ın Öteki Ölümü” , ekim ayı boyunca her cuma ve cumartesi saat 20.00’de. (0 312 418 97 98)
* Tiyatro Pembe Kurbağa’da, “Hiç Yemez Prenses” adlı çocuk oyunu 26 Ekim’de saat 12.00’de, “Ponpon Kuyruğun Pastası” adlı bebek tiyatrosu oyunu 27 Ekim’de saat 12.00’de. (0 312 418 02 98)

OPERA-BALE
İSTANBUL
n Devlet Opera ve Balesi’nin sahnelediği Genç Werther’in Acıları 22- 24 Ekim’de Kadıköy Süreyya Operası’nda izlenebilir. Oyun saat 20.00’de başlıyor.

ANKARA
* Opera Sahnesi’nde, “Rigoletto” operası 26 Ekim’de saat 15.00’te, “Amazonlar” balesi 24 Ekim’de saat 20.00’de, “Tosca” operası 23 ve 30 Ekim’de saat 20.00’de, “Arda Boyları” modern dans gösterisi bugün saat 20.00’de. (0 312 229 76 25)
* Operet Sahnesi’nde, “Arşın Mal Alan” opereti 27 Ekim’de saat 16.00’da, 29 Ekim’de saat 20.00’de. (0 312 229 76 25)
* Leyla Gencer Sahnesi’nde, “A’dan Z’ye” çocuk müzikali 27 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 229 76 25)


Cumhuriyet
Alıntı ile Cevapla
  #138  
Alt 29-02-2016, 19:46
emre gümüşdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
emre gümüşdoğan emre gümüşdoğan isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator
 
üyelik tarihi: Aug 2005
Nerden: Turkey
Mesajlar: 11.855
emre gümüşdoğan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Haftanın kültür sanat etkinlikleri...


Nilüfer 5 Mart’ta 22.00’de Jolly Joker Antalya’da konser verecek. İşte haftanın diğer sanat etkinlikleri...






SERGİ

İSTANBUL
- Aylin Menekşe’nin “DİSLEKSİ” adlı kişisel sergisi 29 Şubat -11 Mart tarihleri arasında Vakıfbank İstanbul Sanat Galerisi’nde izlenebilir.
- Emre Senan 14. kişisel sergisi Galeri Apel’de 19 Mart’a kadar ziyaret edilebilir.
- “Öncü Kadınlarımız” adlı karma resim sergisi 1-9 Mart tarihleri arasında Beşiktaş Fulya Sanat Merkezi’nde görülebilir.
- Ayşe Yavuzdoğan’ın “İkinci Bahar” adlı resim sergisi 27 Şubat-9 Mart’a kadar Venüs Sanat Galerisi’nde görülebilir...
- Murat İres’in “Tophane İşi Lülecilik” adlı seramik sergisi 19 Mart’a kadar Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde görülebilir.
- Özlem Kalkan Erenus’un “MEMORIA” adlı sergisi 31 Mart’a kadar tarihleri arasında Mine Sanat Galerisi, Bodrum Yalıkavak Palmarina’da görülebilir.
- Barış Cihanoğlu, Çayan Yılmaz, Erdinç Babat, Meliha Sözeri’nin işlerinin yer aldığı “Çoğulcu Arayışlar” adlı sergisi 25 Mart tarihine kadar ViS Sanat Galerisi’nde izlenebilir.
- Kerem Ağralı’nın “Nabız” adlı sergisi 2 Nisan’a dek Daire Galeri’de görülebilir.
- Avrupa ve Türk sanatından çeşitlemelerin yer aldığı “Seçkin İşler” toplu grup sergisi 12 Mart tarihine kadar Türker Art’ta izlenebilir.
- Mehmet Güreli’nin, “Film Noir” adını verdiği yeni sergisi 11 Mart’a kadar The Marmara Pera’da görülebilir.
- Sabrina Fresko’nun “Dalgaların Köpüğü” başlıklı sergisi 15 Mart’a kadar Teşvikiye Galeri/MİZ’de sanatseverlerle buluşuyor.
- Ekrem Kahraman’ın resim sergisi ve 3 genç sanatçının eserlerinden oluşan “Genç Etki 21” adlı sergi 12 Mart’a kadar KAV Sanat Galerisi’nde görülebilir.
- Beyoğlu Belediyesi ile Kuzey Deniz Saha Komutanlığı’nın ortaklığında Deniz Müzesi Komutanlığı koleksiyonundan, özel bir seçkiyle hazırlanan “Kasımpaşa’da Donanma Günleri” sergisi Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu’nda 7 Mart’a kadar açık.
- Avrupa’nın sanat merkezlerinden Barbican Centre’ın yarattığı Digital Revolution sergisi 12 Haziran’a kadar Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde, yeni sergi alanı Sky Lounge’da açık olacak.
- Işıl Dural’ın resim sergisi, 4 Mart’a kadar Tünel Sanat Galerisi’nde görülebilir.
- Tem Sanat 19 Mart’a kadar Devabil Kara’nın ‘Gölge Bellek’ adlı kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor.
- Sıtkı Kösemen’in “Sahne ve Bellek” sergisi 4 Mart’a kadar Art!SPACE Gallery’de sanatseverleri bekliyor.
- Bülent Kahraman’ın “Gizli/dir Görüntü” adlı sergisi 6 Mart’a kadar Galeri KHAS’ta görülebilir.
ANKARA
- Banu Yalçın - resim - 7 Mart’a dek - Sepa Sanat Galerisi’nde. (0 312 473 06 47)
- Burhan Özer - resim - 16 Mart’a dek - Medya Sanat Galerisi’nde. (0 312 428 39 55)
- Mustafa Albayrak - resim - 19 Mart’a dek - Armoni Sanat Galerisi’nde. (0 312 440 43 24)
- Yahon Chang - resim - 20 Mart’a dek - Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00)
GAZİANTEP
- Sanko Sanat Galerisi 48 sanatçının eserlerinden hazırlanan, “Küçük Şeyler” adlı karma sergiye ev sahipliği yapıyor. Sergi, 18 Mart’a kadar açık. (0 342 336 60 66)
MERSİN
- Orçun Çadırcı ve Pınar İnci’nin, ortak, ‘Resim Heykel Sergisi’, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Sanat Galerisi’nde sürüyor. Sergi, hafta içi 08.30-18.00, cumartesi günü ise 10.00- 17.00 saatleri arasında gezilebilecek. (0 324 238 95 00)



MÜZİK

İSTANBUL
- Hayko Cepkin 4 Mart’ta 23.00’te garajistanbul’da konser verecek.
- Sagopa Kajmer & Kolera 6 Mart’ta 18.00’de Bostancı Gösteri Merkezi’nde.
- Volkan Konak 4 Mart’ta 21.00’de Bostancı Gösteri Merkezi’nde.
- Rachid Taha konseri 4 Mart’ta 21.00’de Volkswagen Arena’da.
- Erkan Oğur-İ.Hakkı Demircioğlu 3 Mart’ta 21.00’de Mall of İstanbul MOİ Sahne’de konser verecek.
- Zuhal Olcay 6 Mart’ta 19.00’da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde konser verecek.

ANTALYA
- Nilüfer 5 Mart’ta 22.00’de Jolly Joker Antalya’da konser verecek.

İZMİR
- MFÖ konseri 5 Mart’ta 21.30’da İzmir Arena’da...



TİYATRO

İSTANBUL
- İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda, “Hamlet” 1-2-3-4-5-6 Mart’ta Cevahir 1’de, “İkinci Bölüm” 1-2-3-4-5- 6 Mart’ta 20.00’de, ayrıca 6 Mart’ta 15.00’de, Cevahir 2’de, “İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı” 1-2-3-4-5- 6 Mart’ta 20.00’de, ayrıca 6 Mart’ta 15.00’te, Küçük Sahne’de, “Sersem Kocanın Kurnaz Karısı” 4-5 Mart’ta Küçükçekmece Kültür Merkezi’nde, “Tersine Dünya” 4 Mart Bahçelievler Kültür Merkezi’nde, “Hamlet Makinesi” 1-3-5-6 Mart’ta Üsküdar Tekel Sahnesi’nde, “Medea Kali” 2-4- 5 Mart’ta 20.00’de Üsküdar Stüdyo Sahnesi’nde, “Erkek Arkadaş” 1-2- 3-4-5 Mart’ta 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde, “Barış Gezegeni” 6 Mart’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde, “Çiçeğim Solmasın” 5 Mart’ta 20.00’de Bahçelievler Kültür Merkezi’nde. 6 Mart’ta 15.00’te Küçükçekmece Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.
- Tiyatro Pera’da Nesrin Kazankaya’nın yönettiği “Ben Senim” 5 Mart’ta 20.00’de, 6 Mart’ta 18.30’da sahnelenecek.

ANKARA
- Charlotte Jones’un kaleme aldığı, Murat Sarı’nın yönettiği “Airswimming (Havada Yüzmek)”, 3 Mart’ta 20.00’de Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnesi’nde sahnelenecek.
- Cengiz Toraman’ın yazdığı ve yönettiği “Anlatılan Senin Hikâyendir” 2 Mart’ta 20.00’de Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnesi’nde.



OPERA BALE

MERSİN
- Mersin Devlet Opera ve Balesi, yarın 10.00’da, Işık Noyan’ın sahneleştirdiği, Şebnem Özsaran’ın yönettiği 1 perdelik, ‘Kül Kedisi’ adlı klasik eserlerden derlenen müziklerle desteklenmiş çocuk oyununu sahneleyecek. (0 324 237 91 30)


SÖYLEŞİ/İMZA GÜNÜ
- Orhan Pamuk, Çukurova Belediyesi ve Kitapsan’ın konuğu olarak 5 Mart Cuma günü Adana’da okurlarıyla söyleşecek, kitaplarını imzalayacak. M1 AVM’de 13.00- 15.00 arası kitaplarıını imzalayacak.





cumhuriyet
Eklenmiş Resmin önizlemesi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  haftanın.jpg
Görüntüleme: 528
Büyüklüğü:  31,1 KB (Kilobyte)  
__________________
ellerin kına türküsü
dokunsam
iliklenir parmakların parmaklarıma
*emre gümüşdoğan
Alıntı ile Cevapla
  #139  
Alt 14-03-2016, 10:56
tiryakinim tiryakinim isimli üye şimdilik offline konumundadır
 
üyelik tarihi: Jul 2006
Mesajlar: 1.137
Standart

Haftanın sanat etkinlikleri...




SERGİ
İSTANBUL
- Venedik Bienali 56. Uluslararası Sanat Sergisi Türkiye Pavyonu’ndaki “Respiro” sergisi kapsamında Ali Kazma’nın iki video çalışması, 15 Mart Salı saat 19.00’da Salon’da sanatseverlerle buluşacak.

- Mehmet S. Tezçakın’ın koleksiyonundaki paralarla oluşturulan, 14 Mart’ta Moda Deniz Kulübü’nde açılacak sergi 27 Mart’a kadar görülebilir.

- Birce Yıldız’ın “Mistik Arayış’’ adlı sergisi 18 Mart-13 Nisan tarihleri arasında Gama Sanat galerisi’nde görülebilir.

- Aras Seddigh’in ‘’Danburnu ve Gece Bekçisi Uyanıklar’’ adlı sergisi 16 Nisan’a kadar Galeri Nev’de görülebilir.

- Yasemin Kaya’nın “İstanbul’a Dair’’ adlı suluboya resim sergisi 24 Mart’a kadar Venüs Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşacak.

- Emre Senan’ın 14. kişisel sergisi Galeri Apel’de 19 Mart’a kadar ziyaret edilebilir.

- Barış Cihanoğlu, Çayan Yılmaz, Erdinç Babat, Meliha Sözeri’nin işlerinin yer aldığı “Çoğulcu Arayışlar” adlı sergi 25 Mart’a kadar ViS Sanat Galerisi’nde izlenebilir.

- Kerem Ağralı’nın “Nabız’’ adlı sergisi 2 Nisan’a kadar Daire Galeri’de görülebilir.

- Sabrina Fresko’nun “Dalgaların Köpüğü” başlıklı sergisi 15 Mart’a kadar Teşvikiye Galeri/MİZ’de sanatseverlerle buluşuyor.

- Avrupa’nın sanat merkezlerinden Barbican Centre’ın yarattığı Digital Revolution sergisi 12 Haziran tarihine kadar, Zorlu Holding’in desteğiyle, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde, yeni sergi alanı Sky Lounge’da açık olacak.

- Tem Sanat 19 Mart’a kadar Devabil Kara’nın ‘Gölge Bellek’ adlı kişisel sergisine ev sahipliği yapacak.

ANKARA
- Burhan Özer - resim - 16 Mart’a dek - Medya Sanat Galerisi’nde. (0312 428 39 55)

- Mustafa Albayrak - resim - 19 Mart’a dek - Armoni Sanat Galerisi’nde. (0312 440 43 24)

- Yahon Chang - resim - 20 Mart’a dek - Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0312 310 00 00)

ADANA
- Atölye Piiart sanatçıları Arzu Özsayın, Derya Çalık, Dilek Çubukçu, Funda Bacaksızlar, Hayriye Algan, Meftune Çekem, Mukaddes Azizoğlu, Nilgün Aytutuldu, Serap Özergin, Safiye Çokesen, Seher Özcan, Ulya Algan ve Yasemin Varkara’nın yağlıboya, suluboya ve karakalem çalışmalarının yer aldığı sergi 15 Mart tarihine dek izlenebilecek. (0322 453 44 45)

GAZİANTEP
- Sanko Sanat Galerisi’ndeki “Küçük Şeyler” adlı karma sergi sürüyor. 18 Mart tarihine dek 10.00 - 22.00 saatleri arası izlenime açık olacak. (0342 336 60 66)

MERSİN
- Ahmet Suna’nın, “Pétite Exposition” adlı resim sergisi MTSO Sanat Galerisi’nde sürüyor. 17 Mart tarihine dek açık tutulacak sergi, hafta içi 08.30- 18.00, cumartesi 10.00-17.00 saatleri arasında gezilebilir. (0324 238 95 00)

TİYATRO
İSTANBUL
- İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda, “Sessizliğin İçinden’’ 15-16-17-18-19 Mart’ta 20.00’de, 20 Mart’ta 15.00’de Cevahir 1’de, ‘’Sersem Kocanın Kurnaz Karısı’’ 15-16-17-18-19 Mart’ta 20.00’de, Cevahir 2’de, “İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı’’ 15-16-17-18-19 Mart’ta 20.00’de, 20 Mart’ta 15.00’de Küçük Sahne’de, ‘’Ellerimin Arasındaki Hayat’’ 18-19 Mart’ta 20.00’de, 20 Mart’ta 15.00’de Küçükçekmece Kültür Merkezi’nde, ‘’Eğer Bu Bir Film Olsaydı’’ 18 Mart’ta 20.00’de Bahçelievler Kültür Merkezi’nde, “BERSİSA’’ 16 Mart’ta 20.00’de Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde, “Çehov Makinesi’’ 16-18-19 Mart’ta 20.00’de, 20 Mart’ta 15.00’de Üsküdar Tekel Sahnesi’nde, ‘’Medea Kali’’ 15-17-19 Mart’ta Üsküdar Stüdyo Sahnesi’nde sahnelenecek.

- Galata Perform’un “Kabuk’’ adlı oyunu 15 Mart’ta 20.30’da Enka Oditoryumu’nda sahnelenecek. Yeni Metin Yeni Tiyatro projesinden doğan genç yazar Ayşıl Akşehirli’nin yazdığı öyküyü, Mine Çerçi yönetiyor.

- Dostlar Tiyatrosu’nun oyunu “Bir Delinin Hatıra Defteri’’ 14 Mart’ta 20.00’de Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi M Salonu’nda, 15 Mart’ta 20.30’da KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi’nde (Kozzy), 18-19 Mart’ta 20.30’da Kenter Tiyatrosu’nda, “Yaşamaya Dair’’ adlı oyun ise 20 Mart’ta 17.00’de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenecek.

MÜZİK
ANTALYA
- Kıraç 19 Mart’ta 22.00’de Jolly Joker Antalya’da konser verecek.

- Ceylan Ertem konseri 18 Mart’ta 22.30’da Tudors Arena, Antalya’da.

ANKARA
- İdil Biret - BACH Resitali 14 Mart’ta 20.00’de ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu’nda.

İZMİR
- Piotr Baron Quintet 19 Mart’ta 20.30’da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde.

İSTANBUL
- Bilkent Senfoni Orkestrası’nın konseri 14 Mart’ta 20.00’de CRR Konser Salonu’nda.

- Ahmet Aslan’ın solo konseri 17 Mart’ta 21.00’de Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde.

- Hayko Cepkin - Akustik 19 Mart’ta 22.00’de Dorock XL’da.

- “Garanti Caz Yeşili: Caz Ağacı 2016 Gitar Ustaları” konseri 19 Mart’ta 22.30’da Salon İKSV’de.



cumhuriyet
Eklenmiş Resmin önizlemesi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  haftanın kültür etkinlikleri.JPG
Görüntüleme: 503
Büyüklüğü:  91,1 KB (Kilobyte)  
Alıntı ile Cevapla
  #140  
Alt 04-04-2016, 12:48
dem dem isimli üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator
 
üyelik tarihi: Jan 2003
Mesajlar: 1.570
Standart

Haftanın sanat etkinlikleri




MFÖ 5 Nisan’da 21.00’de Zorlu Performans Sanatları Merkezi-Ana Tiyatro’da konser verecek.


SERGİ
İSTANBUL

- Kamil Masaracı’nın “Rötarlı Aşklar’’ adlı sergisi 14 Nisan’a kadar Ürün Sanat Galerisi’nde izlenebilir.

- Çağdaş Erçelik’in sergisi 9 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında Galeri Eksen’de görülebilir.

- Vesaire Tasarım Galerisi’nde 7 Nisan - 20 Nisan tarihleri arasında Dilşad Atasoy’un “Masal Diyarlar” isimli resim sergisi.

- Tolga Eti Sanatevi’nde 30 Nisan’a dek Zeynep Sarıoğlu’nun “Afrodisias Suluboyaları” isimli suluboya resim sergisi.

- Mehmet Sönmez’in sergisi 16 Nisan’a kadar Bodrum Oasis Sümbül Sokak Sergi Alanı’nda.

- Ayşe Öztürkmen’in seramik heykellerinden oluşan sergisi “Müsaadenizle delirme hakkımı kullanıyorum” 10 Nisan’a kadar Arnavutköy Join+idea’da görülebilir.

- Füsun Onur’un “Siz de Bilirsiniz” adlı sergisi 23 Nisan’a kadar Maçka Sanat Galerisi’nde izlenebilir.

- Binnur Çavuşoğlu’nun suluboya resim sergisi 6 Nisan’a kadar VENÜS Sanat Galerisi’nde izlenebilir.

- Nalan Solmaz Bayar’ın 17. kişisel resim sergisi 12 Nisan’a kadar Artev Sanat Galerisi’nde görülebilir.

- Birce Yıldız’ın “Mistik Aarayış’’ adlı sergisi 13 Nisan tarihine kadar Gama Sanat Galerisi’nde görülebilir.

- Aras Seddigh’in “Danburnu ve Gece Bekçisi Uyanıklar’’ adlı sergisi 16 Nisan’a kadar Galeri Nev’de görülebilir.

- Avrupa’nın sanat merkezlerinden Barbican Centre’ın yarattığı Digital Revolution sergisi 12 Haziran’a kadar Zorlu Holding’in desteğiyle, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde, yeni sergi alanı Sky Lounge’da açık olacak.

ANKARA
- Gülveli Kaya’nın resim sergisi ve KAV Genç Sanat’ta yer alacak üç genç sanatçının eserlerinden oluşan “Genç Etki 22” sergisi 16 Nisan’a kadar KAV Sanat Galerisi’nde görülebilir.

ADANA
- Fotoğraf sanatçısı Ali Kabaş’ın Adana’yı havadan görüntülediği fotoğrafların yer aldığı sergisi perşembe günü Divan Adana Oteli’nde açılacak. “Havadanadana” adlı sergi dört gün izlenime açık tutulacak. (0532 212 17 14).

MERSİN
- Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Sanat Galerisi’nde M. Ali Meriç’in, “Mersin’de 30 Yıl” adlı resim sergisi sürüyor. Sergi 14 Nisan tarihine dek hafta içi 08.30 - 18.00, cumartesi 10.00 - 17.00 saatleri arasında gezilebilir. (0324 2389500)


TİYATRO
İSTANBUL

- İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda, “Erkek Arkadaş’’ 5-6-7-8-9 Nisan’da 20.00’de, 10 Nisan’da 15.00’de Cevahir 1’de, “Bersisa’’ 5-6-7-8-9 Nisan’da 20.00’de, 10 Nisan’da 15.00’te Cevahir 2’de, “Kontrabas’’ 5-6-7-8-9 Nisan’da 20.00’de, 10 Nisan’da 15.00’de Küçük Sahne’de, “Eğer Bu Bir Film Olsaydı’’ 8 Nisan’da 20.00’de Bahçelievler Kültür Merkezi’nde, “Profesyonel’’ 8 Nisan’da 20.00’de, Kültür Üniversitesi’nde, “Çehov Makinası’’ 5-7-9 Nisan’da 20.00’de, 10 Nisan’da 15.00’de Üsküdar Tekel Sahnesi’nde, “Sessizliğin İçinden’’ 5-6-7-8-9 Nisan’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde, “Medea Kali’’ 6-8-9 Nisan’da Üsküdar Stüdyo Sahnesi’nde, “Çiçeğim Solmasın’’ 9 Nisan’da 20.00’de Bahçelievler Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

- İstanbul Şehir Tiyatroları’nda, “Radyonun İçindekiler’’ 6-7-8 Nisan’da 20.30’da Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde, “Son(suz) Öykü’’ 6-9 Nisan’da 20.30’da Fatih Reşat Nuri Sahnesi’nde, “Oyunun Oyunu’’ 7-9 Nisan’da Ümraniye Sahnesi’nde, “Vakti Geldi’’ 6-9 Nisan’da 20.30’da Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’nde, “Cibali Karakolu’’ 6-9 Nisan’da 20.30’da Üsküdar Müsahipzade Celal Sahnesi’nde, “Zengin Mutfağı’’ 7-9 Nisan’da 20.30’da Fatih Reşat nuri Sahnesi’nde, “İstanbul Efendisi’’ 7-9 Nisan’da 20.30’da Gaziosmanpaşa Sahnesi’nde sahnelenecek.

- Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda; “Hizmetçiler’’ 10 Nisan 15.30’da, “Yanlışlıklar Komedyası’’ 8-9 Nisan 20.30’da, “Ben O İstanbul’u Çok Sevdim’’ 7 Nisan 15.30’da Müşfik Kenter Sahnesi’nde, “Gülünç Karanlık’’ 7 Nisan 20.30’da, “Leyla, Lena ve Ötekiler’’ 8 Nisan 20.30’da Turhan Tuzcu Sahnesi’nde sahnelenecek.

- Dostlar Tiyatrosu’nda, “Yaşamaya Dair’’ 9 Nisan’da 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde.

ESKİŞEHİR
- Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda, “Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü’’ 5-6-7-8 Nisan’da 20.00’de Tepebaşı Sahnesi’nde, “Ağır Roman’’ 9 Nisan’da B.B. Sanat ve Kültür Sarayı’nda 20.00’de sahnelenecek.

MÜZİK
ADANA

- Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası, cuma günü 20.00’de Frederic Chopin’in, “Piyano Konçertosu No. 2” ile N. Rimsk- Korsakov’un “Sheherazade-Şehrazat” adlı eserlerini seslendirecek. Şef Antonio Pirolli’nin yöneteceği konserin solisti Piyanist Hüseyin Sermet. (0322 454 50 18)

ANKARA
- Emre Aydın konseri 8 Nisan’da 20.30’da MEB Şûra Salonu’nda.

İSTANBUL
- MFÖ 5 Nisan’da 21.00’de Zorlu Performans Sanatları Merkezi-Ana Tiyatro’da.

- İncesaz’ın eski solisti ve Devlet Türk Sanat Müziği Topluluğu solistlerinden Ezgi Köker ve Recep Alpar Çevirel, 7 Nisan’da 19.00’da Akıngüç Oditoryumu’nda düzenlenen Müzeyyen Senar’ı anma gecesinde sahnede olacaklar.

- Erkin Koray konseri, 7 Nisan’da 20.30’da Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde.


Cumhuriyet
Öznur Oğraş Çolak
Eklenmiş Resmin önizlemesi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  mfö.jpg
Görüntüleme: 383
Büyüklüğü:  66,1 KB (Kilobyte)  
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıAçık

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz


şu Anki Saat: 04:08


Online Ziyaretçi: site statistics
Powered by vBulletin
Şiir Akademisi Forum