Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2014, 01:52
zinayde zinayde isimli üye şimdilik offline konumundadır

zinayde - MSN üzeri Mesaj gönder

merhaba

ne yaptım ki senden başka

gittiğim yerler yok artık. ve yaşamak yok. annem dahi yok benim.sessizlik ve sessizliğin içindeki ben için iki şey yada üç şey yarın için mutluluk olabilir bende. ama bir kadının uğultulu bakışları önünde eğilebilirim artık.

çok sevdim eski şeyleri bir zamanlar. ve saatler iki delik arasındaki adamlar için yok artık. kimse nereye gittiğini bilmiyor artık ve annem her kış geldiğinde daha ağlamaklı.çocukluğum bir de .

evet sevdim olabildiğince seni. ve sen gözlerimin yanağındaki adamlar için bir aşktın sen. ve ben bu aşkı yaşarken sen çocuk oldun sevmelere ve annem.

çok kereler eski bir sandığın içindeki altınlar gibiyim bir adamın karısına inat ve öylesine keskin ağlamam var ki annem. ne diye annem biliyor musun manasındaki söze karşı her dirildiğimde , sonu gelmeyen hayatlar beni asıyor bir kaç kuruşa.

çok yoruldum demeyeceğim, çünkü hayat beni bir kaç kez sınamadı. ve her seferinde aşk için fire verdim. ve bu fireler öyle adamlardı ki, sen ve o ; ancak ve ancak denen bir ülkede varoldunuz.

ilker gören 2014 budapeşte