Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-12-2010, 17:59
emre gümüşdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
emre gümüşdoğan emre gümüşdoğan isimli üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

emre gümüşdoğan - MSN üzeri Mesaj gönder

Bugüne dek site yönetiminde bulunan, emek veren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. Site bugüne geldiyse yöneticisyle, üyesiyle bu güne geldi...
Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın bazıları işlerinin yoğunluğu nedeniyle, bazıları teknik bilgi eksikliği nedeni ile, kısacası çeşitli nedenlerle siteye zaman ayıramıyorlar. Şimdiye kadar özveriyle görev alan, emek veren arkadaşlarımızın emekleri yadsınmaz. Ancak sitenin de yeniden yapılanması, değişen zaman göre değişmesi gerekiyor.

Yazar arkadaşlarımızda da durum aynı.

Yayın kurulunun, siteye aktif gelen arkadaşlar arasından ve üyelerce seçilmesini öneriyorum. Şu ana kadar sitemizde olmayan ancak önümüzdeki süreçte siteye katkı vereceğine inandığımız arkadaşlar da yayın kuruluna seçilebilmeli.

Yayım kurulunun kaç kişiden oluşacağı, görevlerinin neler olacağı konuları iyice tartışılmalı. Gerekli halde bayan arkadaşlar için pozitif ayrımcılık da yapılmalı derim.

Yukarıda sıkça belirtilen düşüş olayı, negatif durum sadece forumda yaşanmakta. Sitenin genel ziyaretci sayısında önceki yıllara göre düşüş yok aksine artış var. Uzun bir süre kapalı kalmasına rağmen izleyici oranı kısa sürede aylık ortalamada geçen yılların aynı aylarını geçmiş durumda.

Forum yönetimi yeniden seçilmeli derim. Detayları zaman içinde tartışırız.
Kısacası üretenler yönetsin ilkesini uygulayalım.
*emre gümüşdoğan