Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-10-2010, 18:20
ogün kaymak ogün kaymak isimli üye şimdilik offline konumundadır

ogün kaymak - MSN üzeri Mesaj gönder ogün kaymak - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart ayın şiiri etkinliği..

sevgideğer arkadaşlar, katılımcılar ve etkinliğimizi izleyenler...

ekim ayının şiiri etkinliğini, seçici kurulun ( sabit kemal bayıldıran, ahmet ada, veysel çolak, emel irtem ve ben ) belirlediği ilk 3 şiiri tarafıma bildirmesiyle sonuçlandırmış bulunuyoruz.

5 seçici üye katılımcı 16 üründen 7 tanesini farklı derecelerle değerlendirdi. ve burun farkı-foto finiş tarrzında bir netice belirdi. etkinliğin keyifli tarafı da bu tabii.. sonucun açıklanması.. ben bu açıklamayı bir süre geciktireceğim, gerçi ilk 3 e giren arkadaşlarıma durumlarını bildiren iletiyi gönderip ödül kitaplarını yollamak için adres bilgilerini istedim, ancak; seçiciler sadece 3 şiir hakkında değerlendirme bildirdiler.. şimdi kendi değerlendirmelerinde yer almadığı halde dereceye giren ürünler hakkında bir kısa yazı yzamaları gerekecek..

tüm bu bilgiler bana ulaştıkça sizlerle paylaşacağım.. önceden de belirttiğim üzere ilk 3 sıradaki arkadaşlara bu sene yitikülke de yayınladığım kitabım ''düş/görümlüğü''nü imzakayıp yollayacağım..birinci olan ürün ise seçicilerin değerlendirme notlarıyla birlikte bir edebiyat dergisinde yayınlanacak...

ödül olan şairince imzalanan kitap bundan sonraki aylarda şiirakademisi giriş sayfasında tanıtılacak ve kitap kapağı sergilenecek.. bu vesile ile kasım ayı etkinliğine ödül olarak kitabını vermek isteyen şair arkadaşlarımı da benimle irtibata geçmeleri için haberdar etmiş olayım..

sevgi ve selamlarımla..
Gayb suyunda incisine uzanan