PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Münir Özkul'a sevgi seli


emre gümüşdoğan
13-10-2010, 17:23
Sevenleri Münir Özkul’u Selamlayacak

Mizahın yaşayan en büyük ustası, Hababam Sınıfı’nın Mahmut Hoca’sı, Bizim Aile’nin Yaşar Ustası rolleriyle kalplerde taht kuran, güldürdüğü kadar yol gösteren, gözlerimizi nemlendiren, hayatımızı zenginleştiren Münir Özkul’a, sevenleri alkışlarla sevgilerini gönderip, şükran sunacaklar.

Hayranları, 16 Ekim Cumartesi günü saat 15:00 - 16:30 arasında Cihangir Parkı'nda toplanıp, oradan ustanın Cihangir Savoy Pastanesi’nin yanında bulunan evinin önüne gidecek.


http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/hs331.snc4/41782_115387991854784_1694274_n.jpg

emre gümüşdoğan
17-10-2010, 22:15
Münir Özkul'a sevgi seli

Tiyatro ve sinema sanatçısı Münir Özkul'un sevenleri, usta oyuncuya sevgilerini göstermek için bir araya geldi.

(http://www.cumhuriyet.com.tr/?yer=yazar&aranan=AA)
http://www.cumhuriyet.com.tr/medya.php?mn=59142

Mizah dergileri Leman, Penguen ve Uykusuz tarafından Uluslararası Mizah Festivali kapsamında Cihangir Parkı'nda organize edilen buluşmada, çok sayıda seveni emektar oyuncuya selamlarını gönderdi.

Bazı tiyatro sanatçılarının da aralarında bulunduğu grup, daha sonra tezahüratlar ve alkışlar eşliğinde, Özkul'un parkın yakınındaki evine kadar yürüdü. Sevenleri burada da tezahürata devam ederken, Münir Özkul evinin penceresinden kalabalığı selamladı.

Evin önünde bir açıklama yapan Münir Özkul'un kızı Güner Özkul, 85 yaşındaki babasının akciğer hastalığı dışında büyük bir rahatsızlığı bulunmadığını söyledi.

İnternet ortamında yayılan ''Münir Özkul'un vefat ettiğine'' ilişkin söylentileri kimin, neden çıkardığını bilmediğini ifade eden Güner Özkul, ''Eminim bu kadar sevenini bir arada görünce onlar da bu söylentilerden pişman olmuşlardır'' diye konuştu.