PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kitap desteği...

emre gümüşdoğan
13-02-2010, 20:54
İyi günler ben daha önce aşağıda belirtiğim adreste Türkçe Öğretmeni olarak çalışmaktaydım. Oradayken kütüphane kurma çalışması yapmıştık. 1 Eylülden itibaren Muğla Milas Ovakışlacık İlköğretim Okulunda çalışmaya başladım En sonda da ovakışlacık iöo 'nun resmi bulunuyor. Buraya geldiğimde de okul için öğrenciler için gayret etmek istedim. Sizler sayesinde bir çalışma da burada yapmak istiyorum. Gelin eğitim adına geleceğimiz adına gençlerimizin yüreğine bir kitap da biz koyalım

Okulumuz bir köy okulu. Okulumuzda müdür beyden öğrendiğim kadarıyla 190 öğrencisi var. Okula çevre köylerden taşımalı öğrenciler geliyor ve okuma kitaplarına ihtiyacımız var.Öğrenciler mesafe olarak bazı imkanlara daha çabuk ulaşabilir ama kitap her yerde kitap. Öğrencileri okumaya teşvik etmek istiyorum. Bize ansiklopediler,atlaslar, tarih dergileri,haritalar,sözlükler, kaynak kitaplar, araştırma kitapları, ingilizce ses kasetleri, kırtasiye malzemesi faydalı olabilir. İlçeye bütün kargolar geliyor. Posta yoluyla da gönderebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz aşağıdaki telefon ve e postalara her zaman ulaşabilirsiniz. Desteklerinizi bekliyorum.

Adres: OVAKIŞLACIK İÖO
Ovakışlacık/Milas/ MUĞLA

Okul telefon : 02525490333

Okul Müdürü Ercan ALTAY:05052803667

Benim tel.:05054548744
05357034279
E postam: meneksem090@mynet.com.tr (meneksem090@mynet.com.tr)

Mehmet AKAY
Türkçe Öğretmeni

admin
20-07-2010, 12:05
KİTAPSIZ YAŞAM KÖR, SAĞIR VE DİLSİZ YAŞAMAKTIR

Sevmek güzeldir Sevilmek daha bir güzeldir
Kitap okumak güzeldir Okutmak daha bir güzeldir
Canlar hayat paylaştıkça güzeldir
...
Öğrencilerimiz kitap okuyor ancak kitaba ulaşmakta güçlük çekiyorlar Bu kapsamda elimizde işe yaramayan kitaplardan kurtulmak için değil,
okuyan çoçuklarımıza kitap ulaştırmak için kolları sıvıyalım. HAYDEEE canlar Dersim'i kitap cennetine çevirelim

İhtiyaç Duyulan Kitaplar

1. SBS YE HAZIRLIK KİTAPLARI VE SORU BANKALARI VEYA YAPRAK TESTLER
2. ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KİTAPLARI VE SORU BANKALARI VEYA YAPRAK TESTLER
3. OKUL KÜTÜPHANELERİNDE BULUNDURULMAK ÜZERE SEVİYELERİNE UYGUN EĞİTİCİ KİTAPLAR, ROMANLAR,KAYNAK KİTAPLAR, VS

KİTAPLARIN ULAŞTIRILAÇAĞI ADRESLER // İstanbul

* Gazi Mahallesi Dersim Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği - Adres 75.Yıl Mahallesi Millet Cad. No : 18-C Sultangazi / İstanbul Tel : 0212 - 650 36 37

NOT : İstanbul'dan kampanya'ya destek vermek veya katılmak isteyen canlar Gazi Mahallesi Dersim Kültür Sanat ve Dayanışma Derneğine Ptt - Kargo veya Direk teslim edebilir
Burda topladığımız kitapları festival'de toplu bir şekilde Dersim'de ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştıraçağız

KİTAPLARIN ULAŞTIRILAÇAĞI ADRESLER // Dersim

* Eğitim - Sen Tunceli Şubesi Eski Belediye Binası TUNCELİ MERKEZ - TLF: 0428 212 39 16
* Göktepe İlköğretim Okulu MAZGİRT
* Şehit Mehmet Lisesi NAZİMİYE
* Mareşal Fevzi Çakmak Lisesi OVACIK
* Hozat Yibo HOZAT
* Çemişgezek Yibo ÇEMİŞGEZEK
* Atatürk İlköğretim Okulu PERTEK
* Pülümür Gazi Lisesi PÜLÜMÜR

NOT : Bulunduğunuz her yerden Ptt - Kargo ile yukarıdaki okul adreslerine gönderebilirsiniz.